Стандартні пластикові підвіконня мають білий колір, який багатьом здається нудним. Щоб зробити інтер’єр більш різноманітним і яскравим, необов’язково міняти підвіконну дошку.

Для цієї мети можна успішно використовувати ламінат. Ламінування підвіконня, це вигідне рішення, яке дозволить оформити інтер’єр в різних стилях, а також приховає недоліки старої поверхні без її заміни.

Підвіконня з ламінату виготовляються з використанням спеціальних технологій. На поверхні немає скосів, зрізів або швів. Завдяки цій особливості можна надати підвіконню бездоганний вигляд. Матеріал відрізняється стійкістю до зносу і механічних пошкоджень. Також ламінат має велику кількість колірних рішень, і не боїться впливу високих температур.

Переваги матеріалу

Зовнішня привабливість. Поверхня підвіконня можна декорувати під будь-який матеріал, наприклад камінь. Це дозволяє використовувати ламінат для оформлення будь-яких інтер’єрів.

Стійкість до пошкоджень. Ламінат не піддається впливу високої вологості, а також перепаду температури.

Поєднання невеликої маси і високого рівня міцності. На поверхню можна ставити важкі предмети, і навіть сідає.

Ламінат вважається екологічно безпечним, тому часто використовується для оформлення інтер’єрів в громадських установах.

Для того, щоб підтримувати ламінований підвіконня в порядку, не потрібно здійснювати спеціальних дій. Якщо ушкодилася верхня плівка, її можна замінити.

Монтаж

Поверхня підвіконня чистять, знежирюють і при необхідності шпаклюють. Для того, щоб запобігти утворенню цвілі, її покривають антисептичним складом.

Пластикову накладку необхідно розкроїти відповідно до розмірів віконного отвору. Слід в обов’язковому порядку дотримуватися всі контури. Пластикова накладка розрізається за допомогою лобзика. Найкраще використовувати електричний інструмент з щільним і дрібним зубом. В цьому випадку спиляти виходити більш акуратними.

На очищену виворітну сторону накладки в довільному порядку наносять клей. Ламінат притискають до поверхні, і прибирають зайвий клей.

Останній етап – герметизація стику між віконною рамою і підвіконням. Для цієї мети використовується герметик, прогумований профіль або куточки.