Кухонний гарнітур важливий так само, як обідній стіл на кухні. Меблі для кухні вибираються дуже ретельно, враховуючи особливості кожної сім’ї. Існують різні види кухонних гарнітурів. Якщо кухня маленька, можна вибрати акуратний, але функціональний гарнітур. Якщо ж кухня дозволяє встановити туди барну стійку разом з обіднім столом, чому б не скористатися такою можливістю?

Вибираючи кухонний гарнітур насамперед варто враховувати габарити кухні і можливий бюджет. Виходячи з цих двох складових, можна вибирати кухонний гарнітур, враховуючи інші параметри. Якщо кухня виконана в світлих і сонячних кольорах, гарнітур не повинен бути темного кольору. Якщо хочеться «натуральності», можна підібрати комплект, який би був виконаний з натурального деревного масиву. Або МДФ матеріал, з зовнішньої облицюванням під дерево.

Говорячи про кухонному гарнітурі, варто пам’ятати про його функціональності. Якщо господиня або господар кухні часто готує, стільниця кухонного гарнітура повинна бути дуже міцною. Говорячи про міцність, потрібно враховувати роботу з сокирою (наприклад разрубка кісток не повинна викликати розкол стільниці). До м’ясного молоточку, поверхня стільниці також повинна стійко виносити.

Про дизайн. Існують готові варіанти типових кухонь. Можна знайти безліч цікавий і універсальних варіантів. Але якщо хочеться чогось особливого, доведеться замовляти гарнітур індивідуально. Індивідуальні гарнітури враховують всі ваші побажання і дизайн. На вашому гарнітурі може бути зображено все що завгодно. Якщо ви хотіли глянцеві чорні шафки, ви можете отримати їх, попередньо обговоривши власний дизайн з менеджером або дизайнером.

Матеріали для кухонних гарнітурів використовуються найрізноманітніші. Матеріали для кухонних гарнітурів: ДСП, постформінг, МДФ, акриловий пластик AGT, акрил, масив натурального дерева. Матеріал стільниці: постформінг, акриловий камінь, ламіноване загартоване скло, дерево, кераміка, натуральний камінь, металева.

Якщо говорити про найбільш довговічне кухонному гарнітурі, то для самого гарнітура це МДФ або натуральний масив дерева, а для стільниць, це ламіноване загартоване скло, натуральний камінь і метал.