Тепла підлога, яка ще недавно була символом розкоші, зараз стала доступною людям з практично будь-яким доходом. Крім ціни знизилася і складність монтажу, і тепер теплу підлогу може налаштувати той, хто має хоча б невеликий досвід роботи з нею. Але як правильно вибрати теплу підлогу?

На це питання відповідає за допомогою короткої, але змістовної інструкції:

  • Вибираємо вид теплої підлоги на сайті http://www.comfortfloor.com.ua вже зараз. Якщо це котедж, то оптимальний варіант – водяна тепла підлога. Якщо ремонт робиться в квартирі, то підходить тільки електричний. Далі будемо відштовхуватися від останніх.
  • Вибираємо тип теплої підлоги. Він буває кабельний (на основі кабелю, що гріє) і плівковий (на основі нагрівальної плівки). Тип теплої підлоги залежить від матеріалу підлогового покриття, під яким він буде розташовуватися. Якщо фінішним покриттям підлоги буде плитка, керамограніт або натуральний камінь, тоді твій варіант – кабельна тепла підлога, яку можно найти на сайте comfortfloor.com.ua за привабливою ціною. Якщо лінолеум, ковролін або ламінат – плівковий.
  • Розрахуйте площу, яку необхідно обігріти. Врахуй, що тепла підлога укладається не по всьому периметру приміщення, а тільки там, де немає меблів і великої побутової техніки. Якщо необхідно обігріти прямокутний або квадратну ділянку, рекомендується вибрати кабельний тепла підлога на сітці (нагрівальний мат). Якщо ж обігрівається площа має складну форму, то варто вибрати кабельний підлога на котушці (нагрівальна секція).
  • Розрахуйте потужність. Для спалень, зали і кухні досить теплої підлоги потужністю 100-130 Вт на квадратний метр. Для ванної кімнати тепла підлога повинен бути сильнішим – 130-180 Вт на квадратний метр. Для балкона ще потужнішим – 180-220 Вт на квадратний метр. Також визначся, буде тепла підлога основним або додатковим джерелом обігріву. Якщо основним – його потужність слід розраховувати індивідуально, залежно від клімату, вологості та інших параметрів.
  • Виберіть теплоізоляцію. Для підвищення ефективності обігріву і зниження витрат під кабельний тепла підлога на котушці і інфрачервоний плівковий підлогу укладається відображає теплоізоляція. Під нагрівальні мати теплоізоляція не потрібна, так як шар плиткового клею, в який вони встановлюються, має невелику товщину.
  • Підберіть терморегулятор. Є два основні варіанти: механічний (регулювання коліщатком) і електронний (непрограмований і програмований). Програмований є найбільш просунутим і дає можливість встановлювати різну температуру в різні проміжки часу, що дозволяє економити електроенергію.