Рішення встановити бронедвері приймають тоді, коли є реальна загроза виникнення небезпечних ситуацій: крадіжок, пограбувань, нападів з боку недоброзичливців. Тому до придбання дверей підвищеної міцності слід підходити з усією ретельністю. Мало хто може похвалитись професійними знаннями в галузі виготовлення бронедверей, і, як наслідок, вмінням оцінити їх якість самостійно. Ознайомитись з характеристиками і стандартами на броньовані двері можна за посиланням http://dveri.com.ua/.  А назагал сподіватись доводиться лише на добросовісність виробника. І ці сподівання повинні бути підтверджені документально – наявністю сертифікатів, патентів і  письмових гарантій. Тільки тоді можна бути впевненим у тому, що двері відповідатимуть усім вимогам.

Яким брендам надати перевагу: вітчизняним чи зарубіжним?

Поширена позиція, що імпортна продукція завжди якісніша. Однак країна виготовлення – далеко не показник. Звичайно, стандарти у деяких країнах особливо суворі, й обійти закон практично неможливо. Проте оминати увагою можливість підробок не варто. Головний і єдиний доказ якості – це набір документації. Але при покупці імпортних дверей перевірити справжність документів набагато важче. На батьківщині ж можна особисто звернутись до органів, які видали сертифікати тому чи іншому виробнику, і переконатись в надійності марки.

Якими критеріями керуватись, обираючи виробника?

Впевнитись в тому, що компанія випускає дійсно міцні і стійкі конструкції, можна за наступними ознаками:

  • Наявність всіх необхідних документів, і готовність продемонструвати їх клієнту за його побажанням;
  • Досвід роботи – якщо фірма успішно працює в своїй сфері вже декілька років, це підтверджує імідж серйозного підприємства;
  • Замовнику видаються всі креслення і повні описи дверей, які були для нього виготовлені – щоб гарантувати відповідність готового виробу вимогам;
  • На бронедвері надаються офіційні гарантії (стійкість до зламування, вогнестійкість, шумоізоляція і т.д.).

Якщо броньовані двері були виготовлені компанією з перевіреною репутацією, і правильно змонтовані – значить, проникнути в приміщення непроханим гостям не вийде, незважаючи на всі їхні «старання».