Двоярусні ліжка – справжня знахідка для багатьох господарів невеликих квартир, які хочуть правильно організувати дитячу кімнату.

Саме двоярусне ліжко дозволяє відмінно заощадити місце, використовуючи не ширину, а висоту. Такий спосіб для сплячих також не є чимось проблематичним – досить правильно розмістити людей на обох полицях і в підсумку можна отримати цілком зручне ліжко.

Двоярусних ліжок існує безліч. Яку з них вибрати, завжди залежить від Ваших потреб і того, для кого ви плануєте її ставити в своєму приміщенні.

Однією з улюблених моделей є модель з двома секціями. По суті, це конструктор з двох спальних місць, які при бажанні можна перетворити в повноцінні спальні місця. Такий спосіб відмінно підходить для тих, хто хоче щось змінити в кімнаті і не може визначитися.

Модульні моделі сьогодні досить популярні, так само як і двоярусні ліжка для однієї дитини. Перші відрізняються тим, що в них є додатковий функціонал, наприклад, висувні шафи або навіть комод. Все це нітрохи не заважає ні загальній картині, ні сплячим. Другий же варіант дозволяє заощадити місце в дитячій і його перевага в тому, що ліжко знаходиться на другому поверсі, а на першому – диван або будь-яке інше споруда, що дозволяє дитині вдосталь розважитися.

Також, популярністю користуються двоярусні ліжка з ігровим функціоналом. Як і в попередньому пункті, тут ліжка відводиться верхня полиця, а на першій може бути присутнім спеціальна невелика ігровий майданчик з улюбленими забавами для крихти. Таким чином дитина може йти спати відразу ж після того, як награвся, а турботливі батьки зекономлять простір, знову ж таки, використовуючи висоту як головна перевага.

Двоярусні ліжка – це справжній подарунок для дитини, адже тут так багато простору для творчості та креативних задумок. Вибрати можна будь-яку модель, а втілити задум у життя не складе труднощів – з цим допоможе будь-яка спеціальна фірма. Нове місце для сну принесе малюкові багато задоволення і стане ідеальним способом не тільки поспати, а й розважитися.