Багато батьків рано чи пізно стикаються з таким питанням, як покупка меблів у дитячу кімнату. Найголовніше для будь-яких батьків, це збереження здоров’я своєї дитини. Саме тому дитячі меблі завжди піддаються більш ретельному вибору і вимоги батьків дуже завищені. Обов’язково потрібно знати, які саме матеріали будуть найбільш підходящими для дитячих меблів. Найкращий і дуже якісний матеріал, це, безсумнівно, дерево.

Більш натурального і екологічно чистого матеріалу ще не було придумано і знайдено. Зараз у багатьох батьків немає можливості придбати дорогі меблі, тому потрібно розглянути більш дешеві варіанти дерева, але при цьому не несуть шкоди. Найдешевшим варіантом буде вважатися ті меблі, яку виготовили з соснового або кедрового дерева. Цей тип дерев вважається економ класом. Правда такі види дерева мають дуже сильну чутливість до різних ушкоджень і на них дуже легко залишити подряпини. Плита на меблях може бути з ДСП або МДФ.

Ці варіанти теж мають невелику вартість, але перед покупкою обов’язково переконайтеся в тому, що ці матеріали не випускають шкідливі речовини. Зовнішнє покриття з найбільш недорогих варіантів буде теж неважко підібрати. Оптимальним варіантом стане покриття з ламінату, так як крім вартості, він дуже добре піддається чищенню. Та й за своїми властивостями ламінат має велику міцність, а так само дуже гігієнічний.

Шафи в дитячу потрібно купувати більш закритими. Скло та дзеркало, як елементи декору шафи категорично заборонені для дитячої, просто тому що суперечать всім правилам безпеки. Дитина може з легкістю розбити такі тендітні матеріали і сильно поранитися. Перевіряється міцність закривання дверцят, а так же висота шафи. Потрібно підбирати таку шафу, що б дитині було не складно дістати свої речі, не вдаючись постійно до допомоги батьків. Головними факторами вибору меблів в дитячу стануть максимальна безпека, а так само натуральність матеріалів. Безпека виражається в покупці меблів з мінімальною кількістю загострених кутів і деталей, або їх закривають м’якими оббивками.