При проведенні ремонту у квартирі або будинку виникає необхідність заміни міжкімнатних дверей. При їх виборі люди насамперед орієнтуються на дизайн та ціну.

Однак двері – це не лише доповнення загальної картини інтер’єру. Це ще й елемент зонування, шумоізоляції та теплоізоляції.

Вибирати міжкімнатні двері потрібно вміти правильно. Насамперед слід визначитися зі стилем та матеріалом. Найуніверсальнішим вважається класичний стиль, він підійде під різні дизайнерські рішення.

Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення дверних конструкцій є дерево. Це повністю екологічний матеріал, який відрізняється простотою у догляді.

В інтер’єрі дерев’яні вироби виглядають гармонійно. Особливо дорого виглядають міжкімнатні двері із цінних порід дерева. Вони обходяться дорожче, але і якість значно вища.

Також дуже популярні зараз шпоновані двері. Вони довговічні і мають хороші показники шумоізоляції та теплоізоляції. Різноманітність кольорів та моделей досить широка.

Пластикові двері виготовляються із полімерних матеріалів. Їхній каркас найчастіше виконаний з дерева. Популярними та оригінальними є дверні конструкції, виготовлені з ударостійкого скла.

Досить великий попит спостерігається на дверні конструкції з масиву сосни та дуба. Готові вироби мають високі показники якості, служать тривалий час без втрати первісних властивостей.

Міжкімнатні двері із масиву вологостійкі. Вони не бояться перепадів температур. Вільха має бактерицидні властивості.

Дуб за рахунок густини добре зберігає тепло всередині кімнати. Модельний ряд широкий. Дубові міжкімнатні двері чудово підійдуть під різні дизайнерські рішення.

Можна підібрати моделі в стилі лофт, мінімалізм, класика, модерн тощо. Обробка дерева відбувається у кілька етапів. Це можуть бути просушування, видалення нерівностей та дефектів, а також структурування. В результаті готовий виріб буде зносостійким та довговічним.

Зараз багато виробників пропонують послуги із виготовлення дверей на замовлення. Це говорить про те, що готовий виріб буде унікальним та виконаним під будь-який запит.

При замовленні потрібно правильно виміряти. Вибирайте лише якісні моделі від перевірених виробників. Це гарантує високу якість дверей та тривалий термін служби.