Міжкімнатні двері з масиву сосни вже давно користуються великою популярністю.

Даний факт дуже просто пояснюється такими властивостями даного елемента, як сучасний і оригінальний дизайн, а також цікаві відтінки, високий рівень якості і тривалий термін експлуатації. При виробництві міжкімнатних дверей враховуються державні стандарти, а також фірма-виробник повинна володіти всіма необхідними сертифікатами якості. Тільки це гарантує високу ступінь надійності і тривалий термін служби.

Сосна є матеріалом для виготовлення якісних дверей. Щоб виконати виробництво полотна, необхідно натуральна деревина. Сосна має свій особливий деревний малюнок і оригінальну текстуру. Щодо методу виробництва двері з масиву сосни розрізняють:

  • полотно з цільної заготовки;
  • вироби, які виробляються з клеєного масиву.

Особливості

Сьогодні, технологія виробництва передбачає також застосування брусків деревини. В процесі виробництва бруски укладаються таким способом, щоб напрямок волокон відрізнялося. Так, утворюється міцна конструкція, з часом, яка не буде деформуватися.

Міжкімнатні двері з клеєного бруса сосни в кінцевому підсумку будуть нерівномірного кольору, так як кожен брусок має своїм особливим відтінком. Крім усього іншого, через укладання шарами, кут відображення змінюється. Однак, саме ця особливість робить міжкімнатні двері оригінальною і неповторною,

Натуральна деревина завжди цінується високо, так це натуральний матеріал створений природою. За допомогою такого вишуканого елементу інтер’єру можна оформити своє житло унікально, додати в нього розкоші і природного приємного запаху дерева. Полотно з масиву сосни надає будь-якого стилю особливу чарівність. Що стосується екологічної чистоти, в процесі виробництва двері в будь-якому випадку буде покрита лаком або затоновані.