У сучасному світі існує велика різноманітність видів дверей, що робить вибір деяких з них з безлічі варіантів дуже непростим завданням.

Адже так не хочеться помилитися і вибрати щось невідповідне. Якщо ви давно хочете придбати металеві двері, але ніяк не можете вибрати, адже вони всі дуже схожі, а різниця в цінах просто велика, то ми знаємо, як допомогти вам з цим непростим завданням. В цьому випадку краще скористатися послугою – виготовлення металевих дверей, і вам виготовлять ті двері, які ви захочете.

Чим металеві двері відрізняються?

Всі товари різняться між собою за своїм призначенням, що абсолютно очевидно. Кросівки треба для спорту, чоботи для захисту від вологи і снігу в негоду – і те, і інше взуття, однак має різний зміст.

З дверима те ж саме. Якісь металеві двері являють собою відносно ненадійні конструкції, які закривають вхід в приміщення, яке немає необхідності захищати від можливих пострілів, наприклад. Інші металеві двері використовуються для захисту банківський приміщень чи інших об’єктів, які потрібні ретельно охороняти і бути готовим до всього.

Врахуйте, якщо двері металеві – це не гарантія захисту. Якщо метал легко пом’яти за допомогою звичайної викрутки, то повірте, така конструкція не сильно відрізняється від будь-якої іншої двері за своїми захисними характеристиками.

Як вибрати металеві двері?

Для початку, звичайно, ви повинні вирішити для себе, якими властивостями повинна володіти ваша двері.

Звичайно, вона повинна захищати. Зверніть увагу товщину зовнішнього листа, вона повинна бути хоча б в 3 мм, більше і не потрібно. Велика товщина додасть двері ваговитості, що знизить термін її служби, а захисних характеристик у неї не додасться.

Наступна функція – можливість сховатися від протягів, сторонніх запахів і т. д. Забезпечується це за допомогою якісного ущільнювача з гуми. Ви можете знайти двері навіть з трьома гумовими ущільнювачами, проте це просто виверт для збільшення продажів. Якщо двері зроблена правильно, то відмінно справляється і один гумовий шар, більше – не означає краще в даній ситуації. Якщо ж навіть після установки хорошою металевих дверей ви продовжуєте чути шум ззовні, то справа вже не в двері, а в щільності стін.

Ще одна функція, яку хочуть бачити від дверей – це краса. Однак не керуйтеся цим в першу чергу, часто за красивим оформленням може знаходиться зовсім безглузда з усіх інших точок зору конструкція.

Ставтеся до вибору дверей в свій будинок з розумом і довіряйте тільки собі, адже за дверима ваш будинок, і ви повинні відчувати себе в ньому захищено.