Обстановка кухні меблями з масиву дерева надає унікальність і особливий стиль приміщенню.

Це, безумовно, атрибут розкішної квартири, власники якої цінують комфорт і затишок. Вартість такого меблювання досить висока, що цілком виправдовується її перевагами.

Матеріали виготовлення і переваги таких кухонних меблів

Кухні з масиву виконуються з декількох порід дерева, що обумовлює різний зовнішній вигляд і неповторну структуру. Це можуть бути дуб, ясен, сосна, береза, липа, вишня або вільха. При цьому інтер’єр може бути виконаний як в класичному стилі, так і стилі модерн або хай-тек. Найбільш доступними за вартістю стануть кухні з берези або сосни.

Всі ці матеріали забезпечують такі переваги кухонних меблів:

  • Довговічність – термін служби складе 25-30 років.
  • Легкість в усуненні виниклих подряпин і тріщин – їх зачищають і обробляють за допомогою спеціальних засобів.
  • Безпека – гіпоалергенні натуральні матеріали не мають токсичного впливу на організм.
  • Респектабельний зовнішній вигляд.
  • Безліч варіантів для дизайну.

На чому можна заощадити?

Гарнітур на замовлення обійдеться дорожче, ніж придбання готового комплекту. Але дизайнер при розробці проекту врахує всі особливості приміщення і побажання клієнта, підкаже найкраще рішення і допоможе сформувати максимально функціональний простір. Тому чи варто відмовлятися від його послуг – це питання фінансових можливостей.

Заощадити можна, якщо відмовитися від автоматизованої фурнітури, рухливих модулів і нестандартних шаф. Один великий шафа обійдеться дешевше, ніж два маленьких такого ж підсумкового розміру. Орні двері замість викатних механізмів теж дозволяють трохи знизити загальну вартість. Від гнутих фасадів можна відмовитися з цієї ж причини.

Як доглядати за такими меблями?

Для того щоб дорога і якісна кухня прослужила якомога довше, необхідно організувати правильне її використання і грамотний догляд. З цією метою потрібно дотримуватися ряду рекомендацій:

  • для прибирання використовувати тільки мильний розчин і м’яку губку;
  • підтримувати вологість повітря в приміщенні вище 50%;
  • витримувати півметрове відстань між нагрівальними приладами і гарнітуром;
  • використовувати підставки під гарячий посуд.

Кухонний гарнітур з деревного масиву являє собою довгострокові вкладення в комфортабельність будинку, яке оцінять і його мешканці, і гості. Адже він, без сумніву, приверне загальну увагу.