Дверні приховані конструкції мають стійко високий попит у дизайнерів інтер’єру і рядових споживачів.

Інтерес до дверних конструкцій такого типу обумовлений тим, що з їх допомогою можливо сформувати повністю завершений інтер’єр в приміщенні. Крім того, вони досить часто використовуються для облаштування потаємних приміщень, про розташування яких стороннім людям знати не слід.

Високий попит на міжкімнатні двері приховані, став причиною того, що зараз на ринку представлено безліч різновидів дверних конструкцій подібного типу. Таким чином людина, яка вирішила придбати подібну двері, напевно зіткнеться з проблемою вибору і не будучи фахівцем в області дизайну інтер’єру, навряд чи зможе його зробити.

У цій статті будуть описані найбільш популярні міжкімнатні двері приховані. Вивчивши опис, ви напевно зможете полегшити проблему вибору і підібрати виріб, що відповідає всім наявним у вас потребам.

Критерії класифікації

Міжкімнатні двері приховані, поділяються на види відповідно до наявністю або відсутністю у них певних характеристик. Найчастіше поділ на види здійснюється з урахуванням таких параметрів як спосіб відкривання полотна і тип обробки. Відповідно до першого зазначеним критерієм, двері невидимки можуть бути:

  • Орними. Це дверні конструкції стандартного виду і комплектації. Вони складаються з полотна, прихованого короба і фурнітури. Подібні вироби також називаються двері з прихованими петлями. В даний час – це найбільш популярний тип прихованих дверних конструкцій.
  • Розсувними. Подібні вироби знаходяться на другому місці за популярністю. Попит на них обумовлений тим, що вони здатні економити простір в місцях, де в ньому відчувається нестача, тобто, в приміщеннях з невеликою площею або складним плануванням. Потрібно сказати, що до недавнього часу двері з прихованими петлями багато в чому випереджали за популярністю розсувні конструкції. Це було обумовлено тим, що розсувні моделі сильно поступалися орним в таких характеристиках як теплоізоляція і звукоізоляція. Зараз ситуація в цьому плані конкретно змінилася, і розсувні конструкції не сильно поступаються орним в затребуваності.
  • Гармошками. Ці двері також є затребуваними. Але вони в значній мірі поступаються в популярності вищеописаним видам. Найчастіше з їх допомогою облаштовуються міжкімнатні проходи, що мають надмірно велику ширину.

За способом обробки приховані дверні конструкції також підрозділяються на кілька видів. Потрібно відзначити, що найбільшою популярністю користуються моделі, оснащені дзеркалом, а також вироби, підготовлені під фарбування. Останній вид дверей є ідеальним інструментом для формування візуально завершених інтер’єрів. Полотно таких дверей відбувається спільно зі стіною. Завдяки цьому воно стає практично непомітним на загальному тлі.