Меблі відіграють головну роль у формуванні інтер’єру. Крім цього меблі забезпечують комфорт. На сьогоднішній день вибір меблів в магазинах величезний і здатний здивувати навіть найвибагливіших покупців.

Але часто люди при покупці стикаються з різними труднощами, наприклад, нестандартним плануванням приміщення. Деякі хочуть додати своєму житлу індивідуальний і неповторний вигляд. Меблі з магазину в таких випадках не згодиться. Тому виготовлення меблів на замовлення користується таким попитом.

Для власників приміщень із специфічною плануванням меблі на замовлення може стати справжнім порятунком. Такі меблі будуть мати потрібний розмір і тому впишеться ідеально. Не потрібно більше їздити по магазинах шукаючи виріб, яке підійшло б. Майстри створять меблі будь-якого необхідного замовнику розміру.

Незважаючи на те, що асортимент меблевих магазинів дуже широкий труднощів при виборі дизайну не уникнути. Предмети ідеально підходять до дизайну можуть бути недоступні за ціною, а а доступні мати погану якість. Купуючи меблі на замовлення не потрібно шукати компроміс між дизайном, ціною і якістю. Замовник сам визначає ці параметри. Майстер вислухає побажання замовника і підготує відповідно до них ескіз. Меблі виготовлені на замовлення індивідуальна, вона не зустрінеться більше ні в одному будинку або квартирі.

Замовник може сам вибрати матеріал для майбутніх предметів інтер’єру і фурнітуру. Це можуть бути як натуральні екологічні матеріали так і штучні.

Замовник вибирає не тільки зовнішній вигляд меблів, а й її начинку. Скільки полиць буде в шафі, як вони будуть розташовуватися вирішує тільки він сам. Такі меблі більш функціональна.

Багато фірм пропонують своїм клієнтам гарантійне обслуговування і консультують з питань експлуатації та догляду за меблями.

Якщо побажає замовник може особисто бути присутнім при виробництві. Це допоможе йому переконатися, що меблі зроблені дійсно якісно.