Пожежа – це страшне явище, яке може нанести сильної шкоди, як майну, так і людям.

У більшості випадків, практично неможливо нормально йому запобігти, без пожежників, але в цьому випадку потрібно евакуювати людей з приміщення. І для цього потрібні спеціальні двері. Не варто сильно сподіватися на дерев’яні. Вони можуть просто спалахнути і після цього буде вкрай складно відкрити двері, так як вона буде вся у вогні. Саме тому дерев’яні двері практично ніколи не використовуються на різних підприємствах і різного роду організаціях. Звичайні металеві так само не варто використовувати. Метал має властивість розширюватися при нагріванні і це його величезна проблема. Звичайне розширення просто закупорити приміщення і не дасть нормально вийти з приміщення. І якщо дерев’яні двері, хоч і палаючу, можна буде чомусь вибити, то металеві двері, яка намертво приварена до рами, буде практично неможливо відкрити. Саме тому з’явилися спеціальні протипожежні двері, які не боятися навіть найвищих температур. У більшості випадків, вони дозволяють вам без проблем залишати приміщення навіть при найвищих температурах.

Але де їх придбати? Деякі виробники дверей багато направляють саме на виготовлення спеціальних дверей. Давайте подивимося, де їх потрібно використовувати.

Застосування протипожежних дверей:

  • Школи і дитячі сади. У разі, якщо у вас відбувається пожежа в школі чи дитячому садку, потрібно терміново евакуювати всіх дітей. На вході такі двері будуть незамінними, так як дозволять всіх залишити в цілості й схоронності.
  • Підприємства. Особливо ті цехи, які працюють з різними електричними щитами і де можливе виникнення пожежі. В такому випадку, самим правильним виходом буде саме протипожежних дверей.
  • Лікарні. Скупчення людей може створити паніку під час пожежі. Особливо в тому випадку, якщо не буде можливості вийти на вулицю. протипожежні двері двопільні купити – найкраща ідея для такого роду приміщень і підприємств, так як вони досить добре справляються зі своїм завданням. Вони виробляються на замовлення і тому ви можете придбати їх під свої потреби.