Сучасний ринок переповнений різними варіантами меблів. Можна знайти письмовий стіл з дерева та інших матеріалів найунікальніших форм.

У 21 столітті модно стало виготовляти меблі з підручних засобів. Можна пишатися своїм винаходом і користуватися ним. Зробити стіл самому дуже легко і просто, головне мати бажання.

Для виготовлення необхідні навички будівництва. Якщо їх немає, можна вибрати меблі в магазині або починати з самого простого, зробити стіл без тумб і іншого. Але якщо за справу береться справжній майстер, можна зробити унікальні меблі на свій смак. Письмовий стіл, зроблений своїми силами, має багато переваг:

  • Можна значно заощадити бюджет, так як витрачатися потрібно тільки на матеріали.
  • Можливість вибрати кращий матеріал для майбутнього столу.
  • Розрахувати зручну конструкцію і користуватися із задоволенням.
  • Можна враховувати інтер’єр будинку і зробити стіл так, щоб він ідеально вписався в загальну картину кімнати.

Види матеріалу для письмового столу з дерева

Перед будівництвом потрібно чітко визначитися з матеріалом. Від якості і рідкості матеріалу буде залежати собівартість столу. Є 3 основних матеріалу: натуральне дерево, ДСП, МДФ. Найкращим варіантом буде будувати з натурального дерева. Дерево має велику палітру кольорів і володіє різними позитивними якостями. Можна вибрати найбільш відповідний дерево. МДФ це сучасний і надійний матеріал. Він поступається за якістю дереву, а коштує набагато дешевше. Потрібно розраховувати на гаманець, якщо він дозволяє, то краще за все купувати натуральне дерево.

Інструкція виготовлення столу

Після вибору матеріалу можна приступати до роботи. Якщо постаратися, то можна зробити роботу за лічені години. Щоб це виконати, потрібно пройти певні етапи:

  • З самого початку необхідно накреслити майбутній стіл. Намалювати за допомогою лінійки креслення, щоб макет був зрозумілим і точним. Вказати всі розміри і зовнішній вигляд майбутнього столу. Після, заздалегідь куплені матеріали потрібно розпиляти за потрібними розмірами. Робити це треба акуратно, щоб стіл був рівним і красивим. З самого початку потрібно скріпити ніжки і бічні частини. Скріплюватися вони повинні шурупами. Потім кріпиться стільниця. Останнім етапом буде задекорувати стіл і покрити лаком.
  • Якщо виготовляти меблі не поспішаючи, то вийде красиво і унікально. Письмовий стіл з деревини своїми руками – відмінний варіант в будинок. Зробити його можна по модних традиціям і отримати чудовий готовий результат.