Міжкімнатні двері не тільки розмежовують простір будинку або офісу, виконуючи свою основну функцію, а й служать доповненням і прикрасою інтер’єру.

Зі смаком підібраний, стильна і красива двері завершить створення єдиного ансамбля. Знайти якісний виріб і купити двері зможуть ті, хто знайомий з правилами вибору.

В першу чергу звертайте увагу, з чого зроблена двері. По довговічності кращим матеріалом для дверей буде дуб, за ним слідують більш м’які породи деревини – модрина і сосна. Дубові двері при правильній експлуатації здатні служити десятиліття і навіть століття.

В процесі візуального огляду визначте якість виготовлення і міцність виробу. Дверне полотно не повинно мати задирки і відколи, лакове покриття по всій поверхні має бути ідеально гладким і міцним. Не маючи спеціальних пристосувань, можна перевірити міцність лаку простим натисканням нігтя.

Приділіть увагу огляду текстури дверного полотна. Вона повинна бути однорідна і передавати текстуру деревини. Якщо ви виявили відхилення від натурального виду або помутніння в якомусь місці, значить виробник намагається приховати дефект деревини, замаскувавши його.

Неодмінною запорукою довгої і надійної служби двері буде точна відповідність розмірам. Не полінуйтеся перевірити не тільки довжину і ширину, але і геометрію, т. Е. Діагоналі двері. Мінімальне відхилення між діагоналями – не більше 1 мм, в іншому випадку двері в процесі експлуатації перекосить, і вона перестане закриватися. Такий дефект виправити дуже важко.

Якщо ви вибрали двері зі скляними вставками, уважно їх огляньте. Скло повинно бути однорідним, чистим, без плям і розлучень. Перевірте надійність кріплення скла шляхом простого потряхивания – ненадійно закріплене скло може деренчати.