Пластикові вікна можуть мати найрізноманітніші забарвлення. І хоча профіль білого кольору залишається, як і раніше, на піку популярності, в моду входять й інші варіанти.

Кольорові вікна завойовують популярність, навіть не дивлячись на те, що вартість їх вище, ніж у класичного варіанту білого. І відзначити важливо, що покупці мають дуже великий вибір. За рахунок використання технології ламінування ПВХ набувають буквально будь-який колір. При цьому можливо відтворювати навіть колір євровікон дерев’яних або колір сталевих систем. Але все ж при виборі вікон не завадить дотримуватися ряду рекомендацій.

При виборі кольору віконного профілю важливо враховувати не тільки особливості інтер’єру, але і нюанси екстер’єру будівлі. Сонячні промені можуть позначатися на кольорі негативної, так що це теж рекомендується прийняти до уваги.

Хоча, відбувається таке зазвичай хіба що з вікнами невисокої якості. Щоб уникнути ймовірності швидкого старіння, не забувайте перед покупкою у менеджера уточнити, які при виробництві вікон використовувалися матеріали і наскільки вікна захищені від старіння.

Так як ламінуюча плівка містить акриловий шар, то від сонячних променів якісні вікна захищені надійно. Ось тільки все одно не рекомендується встановлювати темні вікна на південну сторону, адже цей колір активніше поглинає промені сонця, за рахунок чого відзначається швидке старіння.