Офіс фірми, незважаючи на те, яким видом діяльності вона займається – є обличчям компанії.

При його пристрої і надалі оформленні необхідно дуже важливе значення приділяти, як комфорту і зручності користування приміщення і всього, що в ньому розташовано, так і естетично привабливого вигляду всього цього. Досягти такого результату вам допоможе професійний дизайн офісу.

При цьому з зручністю повинно бути організовано кожне робоче місце. Це допоможе зробити роботу співробітників більш комфортною, зручною і приємною для них, наслідком чого продуктивність роботи підвищиться, що не зможе не порадувати керівника.

Ресепшн для офісу

Перше, що бачить людина, незалежно від того, ким він є – клієнтом або працівником даної організації, при вході в приміщення – це ресепшн. Саме тому при виборі даної офісних меблів необхідно врахувати всі чинники і умови.

Основною помилкою при виборі того чи іншого ресепшна є переважне значення приділяти тільки її зовнішнім виглядом. Це є помилковим, так як дана стійка є не тільки меблями для створення офісного настрою в приміщенні, але і робочим місцем адміністратора фірми.

У більшості випадків максимально функціональним рішенням є поділ двох зон: першої – зони очікування, а другий – робочого місця адміністратора. Найкращим варіантом є стійка розташована лицьовою частиною до входу в офіс, щоб секретар або адміністратор міг відразу звернути увагу відвідувача. При цьому для пристрою зони очікування потрібно встановити два або більше крісел або невеликого розміру дивани та, звичайно ж, столик.

Також потрібно звернути особливу увагу на практичність стійки. Так, будь-якого секретарю для повноцінної роботи так чи інакше знадобиться комп’ютер і інша техніка, тому стійка ресепшн повинна бути оснащена спеціальною тумбою або полицею під системний блок, а також на ній повинна бути висувна панель для клавіатури. Наявність різних додаткових поличок і висувних ящиків теж вітається.

Якщо говорити про матеріали, з яких може бути виконана стійка, то для її виготовлення можна застосовувати всі ті ж матеріали, з яких виготовляється вся меблі офісні, а саме шпон або МДФ. Для декорування даної меблів так само використовують метал, скло або інші матеріали. При цьому, наприклад, зі скла можна виготовити не тільки декоративні елементи, але і практичні полки, а з металу – ніжки, ручки або підставки під різні канцелярські приналежності.

Щоб стійка адміністратора була і функціональної і стильної, можна вибирати моделі не звичайної прямої форми. В даному випадку на ній можуть бути заокруглення або інші елементи, які роблять її індивідуальної та відмінною від стійок в інших офісах.

З огляду на всі ці особливості, можна вибрати стійку не тільки дуже красиву, стильну і сучасну, а й практичну, що буде ідеальним варіантом для даної меблів в офісі.