Пластикові вікна досить поширені у міських квартирах та приватних будинках. Вони зручні та функціональні, передбачають можливість встановлення кількох склопакетів, щоб зберегти вдома прохолодну температуру влітку та у теплу зиму. Також, на пластикові вікна часто встановлюють москітні сітки. Найчастіше вони йдуть навіть у комплекті. Сьогодні ми розповімо докладніше на цю тему. Залишайтеся з нами!

Дозволяючи провітрювати кімнати та зберігати надходження свіжого повітря з вулиці, москітна сітка надійно захищає від проникнення до будинку мух та комарів. Нові розробки москітних сіток мають додаткові функції:

  • «антипил» або «антипилок» (дрібніша сітка, що дозволяє затримувати більше забруднень, а також пуху та пилку, що дуже актуально в період цвітіння для людей, які страждають на алергічні захворювання);
  • деякі виробники почали пропонувати фільтруючі мембрани з нановолокна з найвищим ступенем фільтрації, що затримують вихлопні гази, смог, грибкові суперечки, але вартість такого матеріалу досить висока;
  • «антикішка» (міцніша сітка і рама, здатні витримати вагу домашнього вихованця і не дати йому випасти, якщо той поженеться за птахом, що пролітає зовні).

Визначальним чинником у тому, що коштує москітна сітка на пластикові вікна, є матеріал виготовлення продукту. Найбільшою популярністю користуються вироби з фібергласу, що витримує температурні перепади (можна не знімати конструкцію на зиму). Найдешевше обійдеться нейлоновий аналог. Але необхідно бути готовим до того, що нейлон розтягнеться і з часом втратить всі свої експлуатаційні властивості.

Москітні сітки на вікна виготовляють, виходячи із розмірів вікна. Для виготовлення конструкції майстру необхідно сітчасте полотно, профілю, куточки, з’єднувачі, набір кріплень, шнури, фурнітура та багато інших деталей. Також знадобиться набір інструментів. Іноді люди беруться зробити москітну своїми руками. Але, очевидно, що цей процес досить складний, і впоратися з таким завданням може далеко не кожен. Тому щоб ваш будинок був надійно захищений від проникнення комах та вуличного сміття, краще довірити виготовлення такої конструкції професіоналам.