Щоб інтер’єр будинку або квартири виглядав бездоганно, ви можете самостійно обставити його сучасними і практичними меблями.

Наприклад, для вітальні потрібні представницькі, гарні меблі, яка відразу «розповість» гостям про смаки і звички господарів, їх статус і смак. Оригінальні меблі за індивідуальним замовленням можна замовити спеціальним фірмам, зайнятим виробництвом корпусних та м’яких меблів за ескізами замовника. Там же можна подивитися готові зразки, які можна буде замовити для свого будинку.

Замовляючи меблі для вітальні, треба враховувати розміри приміщення. Не варто змушувати невелику кімнату занадто щільно, адже інтер’єр повинен бути, перш за все, зручним і гармонійним, а не являти собою набитий меблями склад.

Враховуйте, скільки мешканців проживає в будинку, і скільки гостей зазвичай відвідують приміщення. У всякому разі, ні ті і ні інші не повинні відчувати незручностей, пов’язаних з нестачею крісел або стільців. Можна приготувати меблі для урочистих випадків, але змушувати нею вітальню недоцільно. Можна утримувати її в нульовому поверсі, на мансарді, так, щоб вона не створювала перешкод при щоденному використанні, і в той же час, знаходилася вдома в разі потреби.

Зверніть увагу на сучасні меблі, з яких матеріалів вона виготовлена:

  • Дерево, деревина цільних порід;
  • ДСП, МДФ, стружка, фанера, ДВП;
  • Скло ударостійке, оброблене піскоструминним верстатом;
  • Метали і сплави;
  • Пластик і інші види пластичних мас;
  • Змішані матеріали.

Якщо ви плануєте придбати крісла для вітальні, то вони можуть бути частиною м’якого куточка, що складається з дивана (можливо, кутового дивана), крісел, оформлених так само, як і диван. Важливо при цьому звернути увагу на фурнітуру. Можна замовити до одного дивана, наприклад, не 2, а 4 крісла і т. п.

За вартістю м’які меблі завжди прийнятна за ціною. Звичайно, багато що залежить від того, яким матеріалом оббитий верх крісла – натуральна шкіра, сатин, флок, оксамит, мікровельвет і т. п. Можна поекспериментувати, подивитися, які матеріали пропонує виконавець і вибрати найоптимальніший варіант.