Відключення електрики, як правило, здійснюється зовсім невчасно: невідправлений по електронній пошті лист, недоглянута чергова серія улюбленого серіалу, неприготовлена вечеря і т. д. Звичайно, вечеря при свічках – романтично, але коли відключення світла відбувається день у день, то це вже перестає бути таким кумедним, і починає дратувати.

Для того щоб така докучає ситуація не стала причиною зіпсованого настрою, багато хто воліє встановлювати на території свого приватного будинку сонячний колектор. До речі, раніше сонячні батареї використовувалися виключно в космічній промисловості, сьогодні їх сфера застосування набагато ширше.

Основна перевага сонячних колекторів – відсутня необхідність в паливі: вони працюють на внутрішніх ресурсах. Та й до того ж на сонячні батареї для дачі ціна прийнятна і це незважаючи на надійність і простоту в використанні цих джерел електроенергії. У кращому випадку власникові заміського будинку, де встановлений сонячний колектор, час від часу потрібно ганчірочкою пил з поверхні батареї витирати, і більше ніяких проблем.

Як правило, сонячний колектор на дачі здатний справно прослужити мінімум протягом двадцяти п’яти років. Уявити тільки: чверть століття без переживань про те, що робити, якщо раптом світло відключать!

Однак сонячної батареї для дачі ціна залежить, перш за все, від потужності цього колектора. Ну а потужність вибирають, виходячи зі споживання енергії. Часто повний комплект всього обладнання за ціною не перевищує 1500 $. І щороку ця ціна знижується. Крім того не забувайте, що ви можете оформити зелений тариф і на цьому непогано заробити.

Сонячні батареї можуть стати не тільки альтернативним, а й основним джерелом енергії.