Будь-які вхідні двері в першу чергу призначені для того, щоб захистити будинок від проникнення непроханих гостей. У зв’язку з чим популярністю користуються надійні металеві двері.

Так, дійсно, металеві конструкції відрізняються довговічністю, надійністю і безпекою, а також вони прекрасно протистоять негативному атмосферного впливу.

Але є і зворотна сторона таких дверей – значні тепловтрати, що особливо характерно для приватного будинку. Внаслідок чого мікроклімат в приміщеннях стає далекий від ідеальних.

Жителі приватного сектора не з чуток знають, що як тільки на вулиці стає досить холодно, то біля дверей температура стає комфортною.

І це тільки верхівка айсберга. Нерідко виникають проблеми і гірше – утворюється конденсат, мряка або навіть полій. Вирішити дану проблему раз і назавжди можна за допомогою двері з тер.

Зараз у продажу є великий вибір дверей з тер в різних цінових категоріях, так що кожен зможе підібрати найбільш прийнятний для себе варіант.

У чому особливість дверей з терморозривом?

При виробництві вхідних дверей з тер використовується особлива технологія, яка дозволяє таким конструкціям протистояти навіть сильним морозам.

В основі таких дверей лежать прості закони фізики. Температурні перепади будинку і на вулиці нівелюються за рахунок специфічної ізоляційної прошарку, яка має низьку теплопровідність.

Найчастіше в якості такого прошарку виступає вставка з поліаміду, вміщена між матеріалами теплоізоляції. Саме це конструктивне рішення відрізняє двері з тер від просто утепленій двері.

При виготовленні дверної конструкції вся внутрішня поверхня затьмарюється ізоляційної прошарком, що дозволяє значною мірою зменшити тепловтрати.

Раніше для вирішення такого завдання люди встановлювали двоє дверей, між якими була повітряний прошарок, або ж облаштовували тамбур. Зараз же стало набагато простіше утримати будинку тепло.

Крім того, рама двері і короб обов’язково повинні бути профільними, а в усі порожнини металу також закладено теплоізоляційний матеріал. Таким чином буде забезпечено комплексний терморозрив.

Якщо двері мають подібну конструкцію, то можна говорити про те, що вона дійсно з тер. В іншому випадку двері за своїм функціоналом буде просто утепленій.

Так, вхідні двері з тер обійдеться вам дорожче, ніж модель з утепленням. Але проаналізувавши всі її переваги, стає ясно, що вона стоїть подібних фінансових витрат.