Нещодавно барна стійка сприймалася виключно для встановлення в місцях громадського харчування. Сьогодні такі вироби активно встановлюються також у житлових будинках. Вони дозволяють розділити загальну кімнату на робочу зону, а робоча зона від місць прийому їжі.

Верхня класична барна зона є чудовим місцем для швидкого ранкового сніданку або обіду, так і для вечірнього яскравого відпочинку. При виборі барної стійки слід звернути увагу до різні важливі чинники, зокрема і матеріал. Одним з популярних матеріалів для виготовлення таких меблів є агломерату. Кожен може придбати барні стійки з агломерату. Велика різноманітність форм, фактур та розмірів з кожним днем ​​збільшує попит на виріб. За потреби можна замовити індивідуальні моделі під індивідуальні параметри.

Характеристики барних стійок з агломерату

Вироби із кварцового агломерату відрізняються численними перевагами. Матеріал поєднує в собі естетичність, міцність, високу стійкість до механічних впливів, практичність та доступність. Барні стійки з цього матеріалу виглядають максимально красиво, унікально, здатні створити на будь-якій кухні оригінальний дизайн-інтер’єр. Велика різноманітність фактур та кольорів штучного матеріалу дозволяє отримати виріб до смаку. Матеріал є вологостійким, добре витримує перепади температури, тому при експлуатації не деформується і не втрачає початковий, вишуканий вигляд. Купівля барних стійок із кварцового агломерату стане оптимальним, вигідним вибором для кожного.

Виготовлення барних стійок

Щоб зробити барну стійку та встановити її, потрібні такі матеріали:

  • кварцовий агломерат;
  • стільниця виготовлена ​​з агломерату, товщина може бути від 28 до 40 мм;
  • шпаклівка, ґрунтовка, фарба, лак;
  • кріплення;
  • фурнітура для меблів та ін.

Після розробки дизайну приступають до виготовлення каркаса. Він складається з такого штучного матеріалу, як кварцовий агломерат. Кріплення верхньої та нижньої частини стійки здійснюється за допомогою кутових та проміжних стійок, кріплення стійок до балок верхнього та нижнього ряду простіше зробити за допомогою перфорованого меблевого куточка.

Якщо не зможете самостійно виготовляти та встановити барну стійку, слід звернутися за допомогою досвідчених фахівців.