Ваші вхідні двері є першими дверима, які бачить ваш гість. Вони повинні бути не тільки красивими, але і стійкими до погодних умов.

У свою чергу міжкімнатні двері можуть мати більш дизайнерський вигляд і декоративний матеріал.

Безпека не настільки важлива для міжкімнатних дверей, а це значить, що можна вибрати навіть стильні скляні двері як міжкімнатні.

Дерев’яні міжкімнатні двері

Вони не з дешевих, але часто дешевше, ніж зовнішні двері з деревини. Такі двері мають прекрасні теплосберегательние властивості і їх можна прикрасити різьбленням, що дозволить створити дійсно унікальні декоративні двері.

Внутрішні скляні двері

Скляні двері легко ламаються і, як правило, не використовуються в якості зовнішніх дверей. Міжкімнатні двері зі скла, з іншого боку, можуть бути декоративним елементом вашого будинку, з яким навіть дерев’яним дверям нелегко змагатися.

Ви можете вибирати між різними ступенями прозорості і непрозорості, тому всі ваші потреби і переваги будуть задоволені.

Найрозкішніші міжкімнатні двері зі скла все ще укладені в дерев’яний каркас, але як і раніше пропонують різне оформлення декоративного скла.

Дуже ретельно вибирайте скло з візерунком, адже надмірний декор може бути навіть відразливим. Скляні двері відразу кидатися в очі, але не потрібно перестаратися!

Розсувні двері

Розсувні двері представлені в безлічі різних стилів. Вони відмінно вписуються в будь-який інтер’єр, а також дозволяють зробити кімнату просторіше і світліше.

Складні двері

Складні двері об’єднують механізм навісних і розсувних дверей. Вони відкриваються і закриваються, як гармошка. Відмінно економлять площу, але не дуже підходять для звуко- та теплоізоляції.