Вітальня – це візитівка кожної квартири. Саме тому необхідно поставитися до облаштування приміщення відповідально.

Сучасна стінка у вітальню ціна на яку широко варіюється, має бути підібрана правильно. Розберемося з основними важливими моментами.

Модні стінки сезону

Ви можете підібрати ті меблі, які стануть гідним доповненням та завершенням інтер’єру вітальні. Зверніть увагу на такі модні тенденції:

 1. Природа. Краса природи в тренді в сезоні. Зверніть увагу на стіни, поверхня яких імітує натуральні матеріали. Особливо актуальні дерев’яні фактури, адже вони привносять в інтер’єр атмосферу затишку та комфорту.
 2. Модні відтінки. Зелені і яскраво-сині стінки, що відрізняються фіолетовим відтінком, заслуговують на вашу увагу. Це меблі, які асоціюються зі спокійним та розслабленим відпочинком на природі. Інтер’єр миттєво пожвавиться, стане більш цікавим та оригінальним.
 3. Сканді. Скандинавський стиль надзвичайно затребуваний у наш час. Його трансформації видно неозброєним оком. Ви можете кардинально перетворити вітальню на краще, якщо зробите вибір на користь сканді.
 4. Модульні меблі. Це багатофункціональні вироби, що позитивно впливають на комфорт людини. Вам варто звернути увагу на сучасні модульні стінки, так як таке вкладення грошей буде справді вигідним.
 5. Стильна ТВ-зона. У продажу можна знайти стіни, доповнені відділення для установки телевізора. Меблі виконані в цікавому дизайні, що задовольняє побажання найвибагливіших людей.

Зверніть увагу на ці модні тенденції у світі стін для вітальні. Ви не помилитеся, якщо зробите вибір на користь таких виробів.

Критерії вибору стінки для вітальні

Щоб не помилитися, зверніть увагу на такі важливі фактори:

 • стінка не повинна бути занадто великою, тому що вона захаращуватиме цінний простір (виняток – великі приміщення);
 • прийміть до уваги стиль інтер’єру, адже меблі повинні бути його гармонійним доповненням та завершенням;
 • потрібно орієнтуватися на освітлення кімнати, а також наявність підсвічування, адже стінка має виглядати розкішно;
 • якщо говорити про фасад меблів, зверніть увагу на натуральну деревину, ДСП, МДФ та інші варіанти;
 • ідеальним варіантом буде стінка, яка доповнена різними декоративними елементами, наприклад дзеркальними або пластиковими вставками;
 • стінка повинна бути доповнена висувними ящиками та полицями, місцем для зберігання дрібниць і так далі.

Поставтеся до вибору стінки для вітальні відповідально, щоб меблі виправдали основні очікування. Ви не пошкодуєте про гроші, які вклали у її покупку, надалі.