Якщо ви читаєте цю статтю, ймовірно зовсім скоро у вашому житті почнеться дуже цікавий і хвилюючий період – ремонт.

Варто лише вимовити це слово, а обстановка навколо вже розжарюється, в повітрі витає аромат суперечок по кожному елементу нових меблів або майбутньої фарбування стін. Це не дивно, адже всі хочеться зробити максимально добре, щоб результат ремонту радував і приносив задоволення протягом багатьох років.

Особлива відповідальність з’являється при виборі нової кухні. Кухня асоціюється з абсолютно особливим місцем в квартирі або будинку. При плануванні майбутньої кухні незалежно від того, робите ви новий ремонт або просто злегка оновлюєте меблі, дуже багато уваги приділяється не тільки зовнішнім виглядом, скільки функціональності наповнення.

Щоб кухня не попрощалася зі своїм початковим виглядом дуже швидко, почати процес варто з вибору матеріалів. Основне перевагу зазвичай віддається натуральним і екологічним складовим. По-перше, такі складові довше служать, по-друге, їх запросто можна вписати в будь-який інтер’єр. Якщо, скажімо, у вас переважає біла або світла обробка, то її ідеально доповнить дерево. Завдяки сучасним технологіям, якщо ви не хочете використовувати натуральні дерево або камені, їх можна легко імітувати за допомогою 3Д-графіки і синтетичних матеріалів.

Для більшої конкретики візьмемо будь-який меблевий сервіс. При замовленні будь-яких меблів, зрозуміло, варто почати з перегляду відгуків інших клієнтів. Дуже добре і зручно, якщо надані відгуки підкріплені фото- або відеоматеріалами, адже так можна відразу зрозуміти, як та чи інша модель виглядає в побуті наживо, а не на постановочної зображенні з вигідним освітленням.

При первинному виборі не варто розпорошуватися, рухатися потрібно, виходячи тільки з ваших потреб, щоб ненароком не помилитися з вибором. Якщо запропоновані варіанти на сайті або в салоні вас не зовсім влаштовують, то обговоріть з менеджером виробництво індивідуального варіанту. Такий розвиток подій зараз дуже популярне. Сучасне виробництво дозволяє нам не відмовлятися від своїх бажань, а втілювати задум у дійсність.

Коли з матеріалами і кольоровою палітрою картина все прояснилося, саме час переходити до найбільш відповідальної частини заходу – вимірами. Вимірювання важливо проводити максимально точно, адже від цього залежить, як буде виглядати меблі в майбутньої ідеальної кухні. Якщо ви хочете купити кухні, то Ви можете запросити фахівця, який проведе заміри і проконсультує вас. Він розповість, на що варто звернути особливу увагу при подальшому виборі.

На стадії вимірів можна побачити, що саме впишеться в вашу кухню ідеально, тому що розмір простору грає тут одну з головних ролей. Якщо у вас для кухні виділена кімната великих розмірів або їдальня, то з наповненням не виникне ніяких проблем. Тут поміститься все: від просторого обіднього столу до зони відпочинку з комплексом з крісел або дивана.

З невеликим простором теж немає приводу впадати у відчай. Новітні дизайнерські рішення дозволяють вбудовувати всю побутову техніку прямо в меблі, а це вже економить нам масу місця. Для такої кухні варто звернути увагу на розбірну багатофункціональну меблі. Наприклад, обідній стіл можна просто зібрати після сніданку. Тоді він не буде займати місце весь день. Так само можна вчинити і з стільцями. Ще одне популярне рішення – барна стійка. Вона запросто заміняє звичний стіл, особливо, якщо у вас невелика сім’я.

Сучасні кухні дозволять вам надовго забути про ремонтні клопотах. Тому що німецька якість тут проглядається в кожній деталі. До речі, про деталі. Коли вибір меблів для кухні здається завершеним, зверніть увагу на фурнітуру. Такі несуттєві на перший погляд речі додають меблів особливий шарм і акцентують увагу на тонкощі стилю.