Купівля новорічної атрибутики є важливим етапом у підготовці до свята. Вона радуватиме вас ще досить тривалий час, поки новорічний настрій повністю не розвіється. Що найприємніше, використовувати її можна щороку, а тому достатньо витратитися лише один раз, щоб більше не довелося думати про новорічний декор.

Відмінним варіантом для декорування на вказане вище свято будуть новорічні наволочки Прованс, їх можна застосовувати для різних подушок, що створить атмосферу затишку і свята, навіть перед сном. Але щоб це точно працювало, потрібно правильно підбирати подібні речі, а тому сьогодні ми розповімо, за якими критеріями потрібно обирати новорічну наволочку. Варто зазначити, що цей процес набагато простіший, ніж може здатися, на перший погляд.

Вибір матеріалу

Вибір матеріалу це дуже важлива частина при купівлі будь-яких речей із тканини. Найчастіше люди вибирають звичайні варіанти матеріалів, на кшталт бязі або льону. Рідше можна зустріти варіанти з бавовни, яка відрізняється від інших варіантів підвищеною м’якістю, але при цьому не найкращою довговічністю.

Загалом, матеріал може бути будь-яким, на ваш вибір. Адже ніколи не можна напевно знати, який варіант наволочок сподобається саме вам. Але щоб не придбати щось невідповідне, слід відвідати фізичний магазин і помацати там різні види наволочок із тканин. Їх необов’язково купувати, достатньо просто доторкнутися, щоб визначитися з вибором.

Вибір дизайну

Вибір дизайну це саме те, на що потрібно звертати найбільше уваги. Для початку визначтеся з головним колірним рішенням. Найбільше потрібно звертати увагу саме на синій, червоний та зелений кольори. Але краще, якщо це буде правильне поєднання всіх вищезгаданих кольорів.

Друге важливе питання — який сюжет має бути на наволочці. Найчастіше люди віддають перевагу різним казковим персонажам на новорічну тематику. Але якщо хочеться чогось менш яскравого, можна придивитися до звичайних новорічних візерунків.

Застосування в інтер’єрі

Використання подушок із декоративними наволочками дозволяє миттєво перетворити приміщення, задавши йому певний тон. Розклавши кілька моделей з новорічною тематикою, можна із суворої повсякденної кімнати зробити затишне місце для посиденьок або проведення святкової вечірки:

  1. Додавши кілька хутряних або в’язаних виробів у приміщення, оформлене в класичному стилі, можна зменшити його певну манірність і пихатість. Як декор у таких кімнатах можна використовувати моделі з велюру або атласу, а також гобеленові подушки.
  2. В’язані моделі або вироби, виконані у техніці печворк, стануть окрасою житла, оформленого у стилі прованс, кантрі, у сільському стилі.
  3. Вироби з фетру краще залишити для приміщень, витриманих у стилі хай-тек або лофт. Вони матимуть гарний вигляд у вітальні у стилі мінімалізм.
  4. Для дитячої кімнати найбільше підійдуть моделі у вигляді іграшок. Вітальню краще прикрасити декоративними виробами, що підкреслюють урочистість або можна використовувати моделі зі світлодіодними лампочками.

У кімнаті з живою або штучною новорічною ялинкою органічно виглядатимуть вироби з вишивкою, а також подушки з використанням декоративних елементів у вигляді мережив, атласних стрічок, парчі, намистин, ґудзиків.