Під час виконання будівельних та ремонтних робіт активно використовується сучасний малярський інструмент, який включає набір інструментів та матеріалів. В даний час придбати матеріали для ремонту можна дистанційно у спеціалізованому інтернет-магазину в будь-який зручний час.

До речі, якщо ви хочете придбати малярний інструмент Woosterbrush, радимо відвідати спеціалізований інтернет-магазин profi-store.shop вже зараз.

Асортимент малярних інструментів та приладдя

В даний час сучасні магазини пропонують:

 • Пензлики;
 • Валики;
 • Пилопоглинаючі швабри;
 • Інші матеріали, які використовуються для створення рельєфної поверхні, а також малярні набори.

Основним інструментом, який використовується в малярських роботах, є пензлик. В даний час пензлики поділяють на наступні групи:

 • За типом щетини;
 • За формою;
 • За розміром.

Пензлики з натуральних волокон мають підвищену жорсткість та шорсткість. Натуральні пензлики використовують для алкідних та олійних фарб та емалей. Такі пензлики не слід використовувати для роботи з водяними фарбами.

Пензлики зі штучних волокон отримують при використанні штучного волокна, нейлону та поліефіру. Такі пензлики використовують під час роботи з латексними фарбами. Зазвичай їх застосовують при фарбуванні дерев’яних поверхонь.

Щетини змішаного типу поєднують у собі переваги натуральної та штучної щетини. В результаті товар виходить зносостійким та пружним.

Форми малярських пензликів

Залежно від форми пензлики малярські бувають:

 1. Плоскі (ширина 25-100 мм);
 2. Радіаторний пензлик має вигнуту ручку та невелику ширину;
 3. Махові пензлики із довжиною ворсу 100–180 мм мають круглу форму;
 4. Макловицю використовують при фарбуванні великих поверхонь;
 5. Пензлики-ручники відрізняються круглою формою та невеликими розмірами. Їхній діаметр становить 26–54 мм. Вироби зручні при фарбуванні віконних рам, труб, плінтусів і т.п.;
 6. Фільонкові пензлі з меншим діаметром від 6 до 18 мм мають круглу форму;
 7. Щітка торцева відрізняється жорсткою щетиною, тому її застосовують для фарбування поверхонь, які вже мають старе пофарбоване покриття.

Ще більше дізнатися про вибір малярних інструментів та приладдя можна дистанційно, не виходячи із дому. Для цього можна перейти на сайт інтернет-магазину і поставити запитання менеджерам сайту.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. До зустрічі!