Напевно не раз ви чули про те, як багато часу за все своє життя людина проводить уві сні. Правильно, це – третина життя. І дуже важливо зробити так, щоб ми почувалися зручно під час нічного сну. В іншому випадку ваш опорно-руховий апарат перебуватиме в неправильному положенні, і через це можливі болі в хребті, а особливо в поперековому та шийному відділах.

матраци 160х200Наше спальне місце може бути різним. Це може бути як тахта, так і диван або ортопедичний матрац. Звичайно, найбільш оптимальним для вибору вважається такий матрац у розмірі 160 на 200, оскільки він відмінно справляється зі своїм основним завданням. забезпечення правильного положення тіла під час сну.

Виділяють матрас 160 на 200 на сайті matrasin.kiev.ua інтернет магазину “Матрасин” з блоків з пружинами та безпружинні матраци. Як правило, вартість матраца багато в чому залежить від пристрою пружинного блоку, і якщо її змінити – можна значно знизити ціну матрац. Такі пружини можуть виготовлятися різними способами, і, як правило, це відбувається за допомогою машин, але може виконуватися вручну. У ручного способу є кілька недоліків. термін служби знижується, швидко втрачається пружність, і він починає рипіти.

До ще однієї складової ціни на матрац належить кількість витків у пружинах. Чотири витки коштуватимуть дешевше, ніж пружини з п’ятьма.

Товщина матраца може змінюватись від 17 сантиметрів до 40. Кількість рядів пружини повинна відповідати ширині рядів матраца. Якщо ви хочете перевірити, наскільки високою є якість каркаса зі пружин, варто притулити його до стіни. При високій якості прогин повинен бути невеликим. до 15 сантиметрів.

Наповнювач також може бути різним, і від нього може залежати термін його служби. Сьогодні поролон не вважається досить добрим і відповідним матеріалом для наповнення матраца. Він дуже швидко починає кришитися, збиватися, особливо якщо його якість залишає бажати кращого.

Але ви повинні пам’ятати про те, що навіть якщо ви хочете придбати матрац 160 на 200 в інтернет магазині “Матрасин” бюджетного класу, він повинен бути простібаний, в іншому випадку оббивка ковзатиме і розтягуватиметься. Найменше навантаження зможе зіпсувати цілісність виробу. Якісний двоспальний матрас 160х200 від Матрасін зможе слугувати вам не один рік, а якість його дозволить зберегти здорову спину.

Серед великої кількості матраців нескладно підібрати щось підходяще в залежності від ліжка, яким ви володієте, коштів на його придбання, та особистих переваг.