У сучасному світі інтер’єр квартир, котеджів і дач удосконалюється, і все частіше вимагає використання практичних матеріалів. Більшість фірм пластикових вікон вже давно прагнуть відповідати всім вимогам споживачів.

Класифікація

Виробники пропонують цілий модельний ряд, відповідний для конкретної конфігурації будинку. Фахівці ділять вироби з пластика відразу на три базові групи:

  • За кількістю стулок можна виділити одно-, дво- і тристулкові поверхні. Перший варіант буде відкриватися повністю, тоді як в інших можна робити ще й глухі ділянки.
  • По виду відкривання товар може бути нерухомим, відкидним, поворотним або поворотно-відкидним. Статичний тип підходить тільки на робочих об’єктах з хорошою системою клімат-контролю. Відкидна продукція рекомендована для маленьких територій, поворотний – для великого простору. Нарешті, об’єднане виріб найбільш популярно, тому що фіксується в різних положеннях.
  • Також вікна можуть бути одно-, дво- або трикамерні. Цей показник безпосередньо впливає на параметр теплоізоляції склопакетів. Якщо будівля виходить нема на сонячну сторону або взагалі побудовано в північних широтах, краще вибирати варіант з трьома камерами і більше.

Дизайн і характеристики

Сьогодні ринок намагається максимально орієнтуватися на побажання покупця, тому з’являються окремі декоровані моделі, а також товари з вдосконаленим технологіям.

Енергозберігаючі склопакети допомагають підтримувати температуру і знизити втрати тепла до 8 разів.

Вироби з ПВХ, виконані під дерево, ідеально підійдуть для будинку або дачного куточка в еко-стилі.

Наявність триплекса, тобто загартованого скла, на додаток до стандартного полотна дозволяє захистити приміщення на першому поверсі, а також убезпечити дитячу кімнату.

Зразки із дзеркальною плівкою допоможуть сховатися від сторонніх поглядів, якщо отвір знаходиться на рівні очей.

Існує думка, що зовнішній вигляд дешевих пластикових вікон обов’язково буде нудним. Однак компанії виготовляють і недорогу продукцію, в якій присутні красиві декоративні вставки з дерева або металу. Крім того, може бути зроблено блискуче напилення, об’ємний або плоский малюнок на рамі. Незалежно від оформлення склопакети залишаються багатофункціональними і безпечними.