Заміський будинок є не тільки просторою нерухомістю, де можна зібратися з друзями і відпочити в колі своєї сім’ї, він також дозволяє відволіктися від міської суєти, зміцнити імунітет і насолодитися красою природи.

Всі погодяться, що зимові холодні вечори у власному будинку сповнені романтики, але вони можуть бути досить холодними, якщо не приділяється пильної уваги теплоізоляції заміського будинку.

Камін, піч, опалювальний котел – це, зрозуміло, хороші інструменти для підтримки високої температури, але без теплозахисту вони марні. І, як кажуть, ви опалюватимете вулицю, а не свій котедж.

Чому теплоізоляція така важлива?

Велику роль у облаштуванні теплоізоляції грають пластикові вікна. Сьогодні є можливість добре утеплити будинок та запобігти витоку тепла, адже багато вітчизняних та зарубіжних виробників пропонують високоякісні вікна ПВХ, які відповідають усім вимогам.

Слід враховувати, що в котеджі найбільш доречними будуть такі профілі, які мають по-справжньому високі теплозахисні якості. Тільки в цьому випадку ви почуватиметеся комфортно, незважаючи на погоду за вікном.

Щоправда, використання пластикових вікон здорожчить і так накладне будівництво приватного будинку. Але питання у разі полягає у нормативних вимогах рівня теплоізоляції.

Утеплені пластикові вікна дозволять чимало заощадити на газі, який з кожним роком тільки дорожчає. А в довгостроковій перспективі вони значно вигідніші.

Тому, якщо ви будуєте собі заміський будинок, зверніть увагу на цей факт. Навіть якщо ви збираєтеся незабаром продати збудований котедж, врахуйте, що вартість житла, обладнаного пластиковими вікнами, значно вища.

Чому склопакет може бути “теплим”?

Найбільшою частиною вікна є скло. Його теплоізоляційні властивості безпосередньо впливають на те, яка температура буде в оселі. На даний момент у продажу є подібні вироби, виготовлені із застосуванням різних технологій.

Бувають вікна одно-, двох, трикамерні. Більшість камер означає і більші теплоізоляційні властивості, що важливо для нашого клімату.

Дистанційна рамка є також важливою частиною склопакета. Саме за рахунок її між склом забезпечується потрібний зазор. Алюмінієва або сталева рамка дуже сильно пропускатиме тепло назовні.

У холодні дні на ній може з’являтися конденсат. Чим менший переріз цього містка, тим меншими будуть і втрати втрати. Найефективніші у цьому плані – пластикові і полімерні дистанційні рамки.

Насправді всі сучасні металопластикові вікна відрізняються високою герметичністю. Нехай, коштують вони дорожче за звичайні дерев’яні. Зате тепло зберігають значно краще.