Зручний крій і широкий вибір забарвлень, приємний до тіла текстиль і багатий вибір моделей, завдяки подібним властивостям спортивний костюм став одним з найпопулярніших видів одягу. Сьогодні його носять не лише у спортзалі, а й поза його стінами. Крім того, така форма одягу може вигідно підкреслити всі переваги фігури та приховати недоліки. Як правильно підібрати потрібну модель і які зустрічаються види спортивних костюмів, ми дізнаємось із цієї статті.

Основні види та особливості

Даний вид одягу має стандартний набір предметів – штани і кофту на блискавці (рідше худі або толстовку). Створювався він для спортивних занять, але вже через невеликий проміжок часу став популярним поза стінами тренажерних залів. Сьогодні виробники прагнуть здивувати різними моделями костюмів, тому відшивають зразки комплектів з топами та укороченими штанами, зимові чи літні моделі та інші нестандартні варіанти одягу. Сьогодні практично кожен магазин одягу може запропонувати спортивные костюмы женские із трьох різних категорій:

  1. призначені для фізичних тренувань;
  2. для активного проведення часу;
  3. для дому.

Не варто вважати, що всі комплекти з названих категорій схожі один на одного. Насправді вони мають різний крій та матеріал, з якого їх відшивають.

На які деталі звернути увагу?

На практиці спортивний костюм, як куртки жіночі, повинен добре відводити тепло та вологу. Подібний предмет одягу не викликає переохолодження або перегріву тіла, що робить його універсальною річчю в гардеробі кожної людини. Також комплект не сковує рухи, дозволяючи займатися практично будь-яким видом діяльності без обмежень.

При покупці спортивного костюма користувач повинен враховувати такі властивості:

  • Матеріал верху. Для занять просто неба відмінно підійдуть предмети одягу з мембранної тканини, тоді як тренування в закритому приміщенні можуть проходити в костюмі з бавовни або еластану.
  • Сезонність моделі. У літню пору це комплекти з бавовни або трикотажу, для осені та весни підходять костюми з велюру, а ось взимку краще вибрати одяг із щільної тканини на підкладці з флісу.
  • Розмір костюма. Його необхідно підбирати правильно, щоб забезпечити належну свободу рухів. спортивний костюм
  • Підбирайте моделі, які носитимуться по сезону. На спортивний костюм не варто одягати поверх жіночого пальта, інакше всі рухи в подібному одязі будуть скуті. Краще придбати одразу кілька моделей для різних температурних режимів.

Увага на деталі

Крім стандартних рекомендацій, при виборі будь-якого одягу покупцю варто звертати увагу на деякі деталі:

  1. фурнітура, кишені та інші елементи зручні у костюмах для прогулянки, а ось при заняттях спортом їх має бути якнайменше;
  2. розташовані з обох боків вироби манжети повинні забезпечити свободу дій їх власнику, а й одночасно підтримувати потрібну форму;
  3. костюми, призначені щодо дозвілля, можуть містити різні декоративні елементи.

Підібрати потрібний спортивний костюм буває складніше, ніж придбати сукню. У цьому питанні необхідно звернути увагу не тільки на якість пошиття виробу, але ще на безліч інших деталей.