Прибирання – втомлива робота, але є ряд важливих переваг, які можна отримати, спостерігаючи за охайністю і акуратністю оточуючих тебе предметів. Особливо це стосується ванної кімнати. Кожен раз, коли ми змиваємо воду в унітазі, краплі води можуть розбризкується і потрапляти на ряд поверхонь. Підвищена вологість і тепло у ванній також можуть сприяти зростанню бактерій і цвілі, що робить брудну ванну кімнату реальною загрозою для здоров’я.

Запастися всім необхідним для ретельного прибирання ванної кімнати: миючими засобами, аксесуарами – ти можеш на сайті watsons.ua. У каталозі також представлені товари побутової хімії, косметика та багато іншого.

Кілька хвилин в день – це все, що потрібно, щоб привести в порядок свою ванну кімнату. Користь чистоти однією з найбільш часто використовуваних кімнат у будинку має ряд переваг.

    • Запобігання росту бактерій

Бактерії можуть накопичуватися в різноманітних куточках ванній, тому важливе регулярне прибирання, щоб їх там не накопичувалося в таких місцях, як змішувач для раковини або рушники. Підтримка стерильності і чистоти ванної кімнати за допомогою дезінфікуючих спреїв або серветок – відмінний спосіб мінімізувати зростання бактерій. Обов’язково протирай зливний клапан унітазу, дверні ручки, а також крани в будь-якому місці, до якого ти часто торкаєшся руками.

    • Профілактика цвілі

При правильних температурних умовах і достатній кількості вологи цвіль може розвинутися всього за 48 годин, а тепла і волога ванна кімната – ідеальне місце для цього. Коли цвіль починає рости, боротися з нею може бути складно, щоб запобігти її появу, тримай свою ванну в чистоті.

    • Боротьба з запахами

Тримай кришку унітазу закритою під час змиву, щоб краплі не розбризкувались по всій кімнаті. Однак вони все одно залишаться на унітазі і кришці, і якщо ти не чистиш ці ділянки регулярно, може з’явитися неприємний запах. Освіжувач повітря може допомогти замаскувати запах, але краще усунути основну причину.

    • Запобігання появи інфекцій

Цей пункт йде рука об руку з порадою про бактерiії, але варто відзначити, що слід зберігати зубну щітку і інші туалетні приналежності в сухому і закритому місці, щоб знизити ризик розмноження бактерій або зростання цвілі. Якщо ти будеш тримати їх в чистоті і регулярно протирати, ймовірність зараження грипом або застудою зменшиться.

    • Краще психічне здоров’я

Чиста ванна може принести користь не тільки фізичному здоров’ю. Провести час в чистому і доглянутому місці набагато приємніше і розслабляє навіть терапевтично. Дослідження показують, що люди, які живуть в чистому будинку, зазвичай більш здорові і активні, ніж люди, які не приділяють належної уваги чистоті.

Експерти стверджують, що можна утримувати ванну кімнату в чистоті і порядку, приділяючи прибиранню всього три хвилини в день. Можливо, спочатку буде потрібно провести ретельну глибоке очищення, але далі просто протирай поверхні і аксесуари в ванній на регулярній основі, щоб уникнути подальших забруднень.