Сучасні оздоблювальні матеріали для внутрішніх робіт підкорюють нас не тільки своєю практичністю, але і самим унікальним і оригінальним дизайном, який тільки можна собі уявити. SPC ламінатом дозволить вам створити неймовірної краси малюнок натурального матеріалу, з багатою і насиченою фактурою і колірною гамою. Високі показники теплопровідності дозволять використовувати цей матеріал також у випадках необхідності укладання теплої підлоги.

Не так давно застосовуваний на ринку ламінат, в масштабах століття, витіснив укорінений в житті людей лінолеум, вже сьогодні виробники намагаються доповнити і оснастити унікальними функціями, щоб він став більш бездоганним. А якщо ви хочете купить spc ламинат, то відвідайте інтернет-магазин Real-House вже зараз.

Найоптимальнішим ламінатом, з точки зору, зручності використання для споживача є той, який досить простий в укладанні і догляді, екологічний, стійкий до подряпин і стирання, а також володіє вологостійкістю. Саме такий оздоблювальний матеріал для фінішного покриття підлоги і був створений під торговою маркою SPC ламінат.

Крім того, що він незрівнянно красивий і декоративний, імітує натуральне дерево і камінь, такий ламінат є зразком екологічного покриття підлоги, має високі показники вологостійкості, що тепер дозволяє укладати його на кухні або в передпокої. Безперечною перевагою є і те, що за рахунок додаткових добавок і полімерів він стійкий до забруднень. Неймовірна якість та безпеку такого матеріалу, безумовно, заслуговують на увагу.

Унікальне покриття не допустить виникнення подряпин, тому такий SPC ламінат можна монтувати в дитячих або будь-яких інших приміщеннях, як для особистого використання, так і для комерційного.

Особливості інноваційного високотехнологічного виробництва такого матеріалу, як SPC ламінат, дозволяють добиватися неймовірної міцності, незважаючи на те, що в процесі виготовлення абсолютно не використовується клей. Ви можете вибирати не тільки забарвлення і фактуру такого покриття, але і його товщину. Знаючі всі особливості різноманітних моделей, досвідчені консультанти спеціалізованого інтернет-магазину нададуть вам посильну допомогу у виборі.