При створенні фундаменту завжди використовується опалубка. Йдеться про форму для виконання заливки розчину. Крім фундаменту, вона використовується і для інших елементів: стін, колон і так далі.

Опалубка виготовляється з різних матеріалів. Найбільш дорогою є опалубка з металу. При цьому вона дуже надійна. Опалубка з пінопласту найбільш доступна і непогано справляється з поставленими завданнями. Тільки матеріал занадто м’який і не відрізняється надійністю. Тому рідко використовується для цих цілей. Опалубка з дерева часто застосовується для заливки розчину. Є надійною і має прийнятну ціну. Опалубка в аренду від ТОВ “Уровень” доступна за посиланням.

Види опалубок

Конструктивні особливості визначають дві категорії опалубок:

  1. Знімні. Конструкція монтується, потім заливається розчин і витримується потрібний час, після чого проводиться демонтаж. Сучасний варіант опалубки, легкий в монтажі і багаторазовий в застосуванні.
  2. Незнімні. Такі опалубки вже застаріли і практично не використовуються. Після заливки розчину каркас ставати елементом нової конструкції.

Що стосується проведення будівельних робіт, придбання опалубки стане дорогим процесом. У підсумку, витрати на будівництво можуть істотно здорожувати. Для цих цілей існує оренди опалубки. Послуга має на увазі те, що не потрібно купувати спеціальні матеріали. До того ж прокат опалубки має вагомими плюсами.

Переваги оренди опалубки

Найперше варто зазначити прийнятну вартість. Все тому що чималі суми, відведені на проведення будівельних робіт, витрачаються саме на придбання опалубки. У разі одноразового використання форм, покупка не є доцільною.

Не потрібно думати про зберігання. Опалубка є масивної і об’ємної, тому для зберігання потрібно багато місця. У випадку з орендованими формами, після їх використання компанія-орендодавець подбає про зберігання.

Можна орендувати якісну опалубку на будь-який період часу. При необхідності послугу можна продовжити. Що варто заздалегідь обумовити з представниками орендодавця.

Дуже часто при оренді опалубки можна розраховувати на допомогу фахівців. Це дуже зручно, особливо якщо немає досвіду монтажу та заливки розчину.