Двері – мабуть, найважливіший і необхідний елемент оздоблення.

При її виборі завжди потрібно враховувати головні чинники – місце установки і ті функції, які вона буде виконувати. Важливий і фактор вартості. Діапазон цін колосальний, але скільки в тому чи іншому випадку готові витратити саме Ви? Розглянемо дві категорії – преміум клас і економ. Що ж буде краще? Підійти до вирішення даного питання з точки зору економії або ж розщедритися і віддати перевагу більш дорогу модель?

Економ клас

Не варто плутати двері цієї категорії зі старими радянськими моделями, які встановлювали буквально всюди. Свою назву вони отримали завдяки своїй доступною ціною, при тому, що за зовнішнім виглядом вони відповідають усім сучасним стандартам. Якість цих дверей нічим не поступається дорогим і елітним завдяки новітнім технологіям. А різниця все ж є: при виготовленні в обробці використовуються ПВХ, МДФ, різні види шпону, а також звичайне полотно з фарбуванням. Своїм пристроєм такі двері також схожі зі своїми більш дорогими конкурентами. Використовується переважно каркасно-стільникове виконання, де клеєний брус виступає основною частиною каркаса. Моделі економ-класу значно легше. Тут провідну роль відіграє їх стільникове наповнення. Однак такі двері рекомендується встановлювати переважно в закритих і сухих приміщеннях.

Ще однією відмінною особливістю економ-класу є виробництво продукції в найширшої колірній гамі завдяки ламінування і застосування спеціальних плівок з ПВХ. На шпонованих моделях іноді може також бути присутнім ефект 3D – об’ємна імітація натуральної деревини. До того ж дизайн дверей економ-класу має більш широкий спектр в порівнянні з дорогими моделями. Це обумовлено різними смаками потенційних покупців, так і буде проданий значно прискорити – наприклад, влаштувавши розпродаж.

Преміум клас

Двері преміум-класу найчастіше є ексклюзивними моделями, які, цілком ймовірно, більше ніколи не виготовлять знову. Їх відмінними рисами є довговічність, практичність, зносостійкість, звуконепроникність і екологічність. Виробники даного сегмента дверей використовують тільки якісні і дорогі матеріали. Невеликі фірми, на відміну від іменитих брендів, займаються в основному індивідуальними замовленнями, використовуючи ручне різьблення, художній розпис, патинування з використанням золота або срібла, декор у вигляді вставок скла або вітражів, прикраса дорогоцінними каменями, натуральною шкірою, дорогими тканинами і т.п .

Каркас дверей преміум-класу виготовляється переважно з масиву натуральної деревини цінних порід і скла. Конструкція таких дверей мало чим відрізняється від бюджетного сегмента. Вони можуть бути виконані в різних стилях, будь то традиційна класика, ампір або навіть передовий hi-tech.

Таким чином, вибір завжди за споживачем. А що краще – це питання безпосередньо залежить від тієї суми, яку клієнт готовий витратити на оновлення конкретного інтер’єру. У кожному сегменті можна знайти ідеальний варіант, який зможе задовольнити свого власника. Важливо пам’ятати: навіть бюджетні двері можуть бути високої якості завдяки сучасним технологіям виробництва.