Для підприємств громадського харчування пропонують спеціальний посуд з урахуванням масштабів діяльності, цільового призначення, розмірів відведеного бюджету, а також стилістики кухонного приміщення.

Які вироби належать до асортименту кухонного посуду?

До кухонного посуду відносяться вироби, що використовуються для приготування їжі:

 1. каструлі;
 2. чайники;
 3. сковороди;
 4. сотейники;
 5. ступки;
 6. листи;
 7. миски;
 8. казани;
 9. ковшики;
 10. горщики;
 11. гусятниці;
 12. форми для випікання.

Для того щоб вибрати і придбати кухонний посуд для юридичної особи (ресторану, їдальні, кафе тощо), можна зайти на сайт інтернет-магазину і ознайомитися з асортиментом товарів, які повністю відповідають вимогам державних стандартів. Сучасна кухонний посуд оптом продається за доступними цінами. Оптові покупці можуть отримати знижки з урахуванням лояльної програми постачальника.

Вибір і кількість посуду залежить від ряду істотних параметрів:

 • Профілю діяльності компанії;
 • Чисельності відвідувачів закладу;
 • Бренда виробника;
 • Виду використовуваних матеріалів;
 • Цінової категорії товару;
 • Тривалості гарантій постачальника.

Купуючи кухонний посуд, який пропонує оптовый склад посуды, слід враховувати рекомендації виробника щодо рівня температурного режиму, який є найбільш оптимальним для даного посуду. Крім того, на тривалість приготування їжі і потрібного режиму впливає товщина днища вироби. Так, для швидкої варіння використовують каструлі з тонким дном, але треба пам’ятати, що їжа в такому посуді швидко остигає. Альтернативне рішення – це посуд з товстим дном. Прикладом може послужити казан, який використовується для приготування плову. Їжа довше зберігає задану температуру, завдяки товстому дну казана.

Оскільки в ресторанах готують великі обсяги їжі, то для таких закладів потрібна спеціальний великий посуд для підприємства громадського харчування.

Як оформити оптове замовлення?

На сайті інтернет-магазину слід клікнути на вподобані вироби, помістити їх в «кошик» і вибрати кількість зі списку. У підсумку вийде необхідну кількість і підсумкова сума, яку можна оплатити будь-яким зручним способом.

У призначенні платежу слід вказати оплата вартості товару за договором №. Важливо відзначити, що треба обов’язково зберегти всю документацію на письмовому носії, включаючи рахунок-фактуру, гарантійний талон, касовий і товарний чек. Крім того, продавець повинен надати інструкцію по використанню виробів, виконуючи які, споживач продовжить термін експлуатації товарів.

Підсумки

Сплативши покупку, можна оформити доставку товару на адресу покупця, скориставшись послугами кур’єрської служби. Якщо покупку оформляють дистанційно, то перед експлуатацією рекомендується перевірити продукцію на предмет відповідності заявленим вимогам, оскільки покупець не тільки має право перевіряти товари, але, і зобов’язаний це робити!