Непрошений, а особливо бажаючий вкрасти майно господарів гість – навряд чи сподобається комусь. Щоб квартира не перестала бути вашою фортецею, важливо правильно вибрати вхідні двері.

Щоб убезпечити себе від злодіїв, потрібно придбати міцну взломостойкость двері. Як її знайти?

1. Двері, привезені з країн Європи, дорожчі за вітчизняні і відрізняються від них технічними характеристиками і зовнішнім виглядом. Середня ціна – 800 доларів. Товщина сталі – 1 мм (в українських моделях, як правило, використовуються листи товщиною в 4 мм, що ускладнює двері). Якщо ви хочете купити «іноземку», врахуйте, що її розмір може не збігтися з розміром отвору.

2. Якщо ви вирішили замовити двері, а не купити готову, розраховуйте кількість петель виходячи з її ваги. Якщо він більше 70 кг, то їх повинно бути не менше чотирьох.

3. Придивіться до моделей з прихованими петлями. Такі двері красиві, і зламати їх важче, ніж звичайні.

4. Добре, якщо в двері не один, а кілька замків (бажано не менше двох). Навіть якщо ваші двері будуть зламувати, зловмисник витратить на її відкривання значна кількість часу, що ускладнить йому завдання.

5. Якщо квартири в вашому домі розташовані близько одна до одної, зверніть увагу на двері, що відкриваються всередину. Це допоможе уникнути суперечок з сусідами.

6. Намагайтеся купувати замки надійних виробників. Необов’язково залишати систему, встановлену фірмою, що виготовила двері.

7. Зверніть увагу на якість матеріалу, що забезпечує шумоізоляцію і збереження тепла в квартирі, – шар пінополіуретану, базальтової або мінеральної вати, що знаходиться під металевою обшивкою дверей.

8. Дуже добре, якщо двері облицьована з внутрішньої сторони декоративними панелями. Взагалі, чим з більшої кількості шарів вона складається, тим тихіше і тепліше буде в будинку. Головне, стежити, щоб її вага не був занадто великий.