Сучасна сфера послуг сьогодні досить розвинений напрям діяльності, серед яких не останнє місце в плані доступності, якості та оперативності виконання, займає вантажне таксі. І якщо в перспективі когось чекає така клопітка подія, як квартирний переїзд, завдяки цьому сервісу одним махом можна вирішити всі проблеми, пов’язані з цим заходом. Для цього достатньо зробити телефонний дзвінок в спеціалізовану компанію, озвучити свої побажання, і з цього моменту забути про турботи у вигляді пошуку транспорту, вантажників, і картонних коробок.

Особливості квартирного переїзду

Квартирний переїзд – явище нечасте, і той, хто хоч раз з ним стикався, знає, що це серйозне випробування для нервів. Цей захід спочатку вимагає продуманості та чіткої організації. Він складається з планування і проведення цілого комплексу робіт. Крім цього, знадобиться машина для перевезення речей, робочі руки вантажників, пакувальні матеріали й набір інструментів.

Якщо процес переїзду спочатку був організований неправильно, то й асоціації з ним будуть одним суцільним негативом. Тому єдино вірним рішенням у цій ситуації буде звернення в спеціалізовану компанію https://inka-trans.ua/perevozki-kiev/kvartirnyj-pereezd/, яка зможе запропонувати:

  1. підходящий транспортний засіб;
  2. досвідчений персонал;
  3. набір професійних засобів.

Фахівці компанії складуть план, узгодять з замовником терміни, упакують і підготують до транспортування побутову техніку та меблі, підберуть автомобіль і пропрацюють оптимальний маршрут. Далі вони правильно розмістять і ретельно закріплять вантаж. При необхідності – виконають такелажні роботи. Після – доставлять за місцем призначення в узгоджені терміни, виконають розвантаження, занос, складання меблів, плюс до всього – приберуть за собою сміття. Все чітко і оперативно, і найголовніше – з гарантією збереження майна.

Тонкощі успішного переїзду

Сьогодні компанії, що пропонують свої послуги в організації переїзду, пропонують вирішити це питання двома способами – класичним, і «під ключ». У першому випадку, співробітники приїжджають на об’єкт, завантажують вже упаковані речі в машину, доставляють за адресою, і вивантажують. Другий вид переїзду складається з більш широкого комплексу заходів, а також ряду обов’язкових дій:

  • оцінки обсягу робіт;
  • складання плану;
  • укладення договору;
  • розбирання і упаковування речей;
  • навантаження і перевезення;
  • розвантаження і монтажу меблів, побутової техніки;
  • вивезення сміття.

У цьому випадку клієнтові не доводиться думати, де замовити машину, куди дзвонити з приводу вантажників, як правильно упакувати речі. Таким чином, переїзд «під ключ» – це не тільки грамотна організація і збереження майна, але і плюс до всього – зручність для замовника, і радість новосілля.