Використання дверних ручок-скоб – практичне рішення, що забезпечує ефективну взаємодію з полотном. Ручки такої форми найбільш прості за конструкцією і тому дуже надійні. Вироби часто використовуються в офісах і бізнес-центрах, магазинах і торгових центрах, кінотеатрах, громадських просторах, в банках та інших комерційних організаціях. Також їх можна зустріти в готелях, державних установах і навіть приватних будинках.

Сьогодні ми поговоримо про відмінності ручок-скоб для вхідних дверей і продукції для внутрішнього використання. Матеріал допоможе підібрати відповідні рішення, застереже від найбільш поширених помилок.

Особливості ручок для вхідної групи

Сучасна ручка дверная скоба цена відрізняються підвищеним експлуатаційним ресурсом. Для їх виготовлення застосовується нержавіюча сталь і особливо міцні декоративні покриття. Це обумовлено інтенсивною експлуатацією виробів, а також впливом зовнішніх чинників.

Ручки-скоби з нержавіючої сталі мають ряд переваг.

  1. Стійкість до корозійного ураження. Продукція не схильна до окислення, прекрасно переносить контакт з вологою і реагентами. Вона є оптимальним рішенням для районів зі складним кліматом.
  2. Стійкість до стирання. Нержавіючі ручки-скоби виконані з міцного легованого сплаву. Вони стійкі до механічного впливу, до натирання і механічних деформацій.
  3. Простота догляду. З поверхні дверних ручок-скоб для вхідних дверей легко видаляються мінеральні та біологічні забруднення. Продукція вимагає мінімального догляду, зберігає функціонал протягом багатьох років.

Замовники можуть придбати ручки-скоби для вхідних дверей в різному виконанні. У продажу представлені класичні та оригінальні продукти.

Особливості ручок для міжкімнатних дверей

Ручки-скоби для дверей міжкімнатного типу працюють в менш агресивному середовищі. Вони не схильні до перепадів температур, впливу опадів і реагентів. Основне навантаження на вироби виражене в контакті з відвідувачами будівлі. З метою запобігання їх передчасного зносу виробники використовують матеріали, що мають стійкість до стирання, а з самим вибором допоможе Ультрадом – качественная дверная фурнитура.

Рішення для міжкімнатних дверей можуть прикрашатися декоративними інтеграціями з дерева і шкіри. Це обумовлено хорошим мікрокліматом і відсутністю більшості негативних факторів.

Ручки для внутрішнього використання не рекомендується застосовувати на відкритому повітрі та піддавати дії кліматичних і механічних зовнішніх факторів (опади, дрібні частинки піску і землі, вуличний бруд, ультрафіолет та інше). Такий підхід призведе до їх швидкого псування і втрати зовнішнього вигляду. Правильна експлуатація, навпаки, спростить догляд за виробами та продовжить термін їх служби.