Скляні двері – конструкції, які будуть добре виглядати в будь-якому сучасному інтер’єрі.

Виглядають вони легко і витончено незважаючи на значну вагу щільна. Якісні двері зі скла мають чимало переваг.

Плюси скляних дверей

Прозора конструкція дверей не створює перешкоди для погляду, тому приміщення здаються більш просторими і об’ємними, повними світла і повітря. Правильно декороване скло вписується в багато інтер’єри з різних стилістичним рішенням.

Дверна конструкція такого виду міцна і абсолютно безпечна навіть для будинку з дітьми. Скло використовується загартоване або проклеєне плівкою. Завдяки спеціальній технології обробки навіть розбився воно не утворює гострих осколків. Єдина деталь – абсолютно прозоре скло малопомітно. Особливо часто його не помічають діти, що призводить до травм. Уникнути цього допоможе декоративний візерунок, невелике затемнення або інший спосіб позначення полотна.

Скляні двері не бояться вологості і високої температури. Ставити повністю прозорі двері у ванну трохи дивно, але можна використовувати матове або візерунчасте скло. Доглядати за такими дверима зовсім не складно. Вони легко чистяться стандартними засобами для скла.

Скло – довговічний матеріал. Такі двері за багато років служби не втратить свій зовнішній вигляд.

Особливості установки

Двері зі скла мають два варіанти конструкції. Перший варіант – без дверної коробки. Скляне полотно встановлюється безпосередньо в дверний отвір, петлі кріпляться до стін.

Такий варіант установки дуже ефектний. Створюється враження, що двері тримається в повітрі. Крім того, такий варіант установки дешевше. Дверна коробка для дверей зі скла робиться алюмінієвої. Алюміній метал не дешевий, що істотно підвищує ціну на всю конструкцію в цілому. Але якщо стіни поруч з отвором не відрізняються надійністю, то без коробки не обійтися.

Установка першого варіанту досить проста. Висвердлюють отвори в стіні, в них забивають дюбелі і потім прикручують петлі. На них вивішується дверне полотно і виконується балансування.

Процес установки двері з коробкою кілька триваліша. Спочатку виставляють коробку, закріплюють клинами і виконують розмітку. Потім короб знімають, просвердлюють отвори, встановлюють дюбелі, ставлять короб знову і вже його надійно закріплюють, перевіривши за рівнем положення. У встановлену коробку навішують полотно і регулюють.