В останні 30 років на вітчизняному будівельному ринку для зведення житлових будинків, бань, гаражів використовується такий матеріал як газобетон. Він володіє всіма якостями каменю і відрізняється хорошими тепловими характеристиками. Котеджі та будинки з газобетону більш доступні за ціною, тому вони стають дуже популярні в Європі.

Що являє собою газобетон і які у нього переваги?

Сучасний матеріал застосовується як в приватному, так і промисловому будівництві. При його виробництві використовується цемент, кварцовий пісок і спеціалізовані алюмінієві газоутворювач. Іноді в складі можна зустріти гіпс, вапно, а також промислові відходи.

Будівельники хвалять газобетон, придбати який можна на сайті https://alex-group.com.ua/aeroc, за такі якості як довговічність, теплоізоляція і міцність. Але є і багато інших переваг використання цього матеріалу в будівництві:

 • здатність протистояти відкритого вогню;
 • відсутність необхідності потужного фундаменту;
 • високі експлуатаційні якості і теплоізоляційні показники;
 • безпека, завдяки використанню нетоксичних речовин і мінімального рівня радіації;
 • повітропроникність і морозостійкість, хороша звукоізоляція;
 • стійкість до виникнення цвілі і грибка;
 • простота обробки дозволяє прискорити терміни будівництва;
 • універсальність – газобетон можна свердлити, пиляти, руйнувати, стругати;
 • невелика вага і зручні розміри полегшують роботи на будівельному майданчику.

При грамотному зведенні будинку або котеджу з газобетону термін служби складає не менше 100 років. Виправдати вибір будівельного матеріалу можна тільки при дотриманні всіх технічних норм і правил використання.

Особливості зведення будівель з газобетону

Завдяки якостям матеріалу, будівництво потребуватиме набагато менше зусиль, якщо порівнювати з будинками з цегли або дерева. Сам процес складається з наступних етапів:

 1. Спорудження фундаменту. При його виборі необхідно врахувати вагу і площа об’єкта, тип ґрунту, кліматичні умови, наявність ґрунтових вод, особливості рельєфу площадки. Можна використовувати будь-який фундамент – стрічковий, пальовий, плитний.
 2. Укладання газоблоків. Виконується на максимально міцну й рівну основу. Необхідно враховувати розташування дверних і віконних прорізів, а саме укладання робиться з перев’язкою швів. Стіни конструкції зміцнюються металевими гратами або стрижнями.
 3. Монтаж даху. Для дачних будинків можна використовувати двосхилий тип, а для повноцінних житлових об’єктів краще вибирати більш складні варіанти. Для господарських будівель і лазень вирішуються односхилі даху. Популярні покрівельні матеріали – шифер, черепиця, профнастил.

Після спорудження коробки починаються внутрішні роботи – прокладка інженерних комунікацій, оздоблення. Вартість готового будинку з газобетону під ключ залежить від його площі, а також особливостей дизайну.

Компанія пропонує готові проекти будинків з газобетону і інших матеріалів. Тут можна замовити як комплексне будівництво, так і окремі послуги (зведення фундаменту, монтаж покрівлі, будівництво паркану і т. д.).