Якщо ви ставите питання, які вікна краще підібрати для свого дому, то в першу чергу, варто звернути увагу на вікна з ПВХ-профілю. Пластикові вікна коштують порівняно недорого (у порівнянні з дерев’яними, алюмінієвими або дерево-алюмінієвими «побратимами»), при цьому довговічні, надійні і представлені в досить широкому асортименті – під будь-які вимоги.

Чому пластикові вікна, які можна замовити в компанії НОВИКОН кращі, ніж дерев’яні? Якщо ми говоримо про старих дерев’яних «столярки», то відмінностей маса. Перше і найголовніше – в ПВХ вікнах немає безлічі природних пір і щілин, які є в старих вікнах. У зв’язку з цим пластикові вікна є набагато більш герметичними і, як наслідок – краще захищають від холоду, шуму і протягів. Безумовним плюсом ПВХ вікон також однозначно можна назвати відсутність необхідності заклеювати їх на зиму і фарбувати.

Основою профілю для рам і стулок пластикових вікон є ПВХ (полівінілхлорид). Матеріал цей дуже поширений в сучасному світі і застосовується повсюдно. Для забезпечення міцності конструкції, зносостійкості, стійкості до різних деформацій і змін температури, освітленості і вологості в суміш для виготовлення профілю крім ПВХ додаються різні речовини: пігменти, пластифікатори, стабілізатори, мастила, крейда і т.д. У чистому вигляді ПВХ для виготовлення конструкцій не застосовується. Профілі, виготовлені правильно і з якісних матеріалів, будуть одного кольору і фактури по всій поверхні, без плям, затекло, будь-яких неоднорідних ділянок, горбів або нерівностей.

Які пластикові вікна краще вибрати?

Багато хто знає про те, що склопакети бувають однокамерні та двокамерні, але далеко не всі знають, що камери є і в самому пластиковому профілі. Цей фактор є важливим при виборі вікон, тому що «камерність» профілю, як і його товщина впливають на тепло- і шумоізоляційні характеристики виробів. Запам’ятайте головне – чим більше повітряних камер і чим товще т.зв. монтажна ширина профілю – тим краще. Як правило, в профілі від 3 до 7 камер, а ширина варіюється від 58 до 90 мм (бувають і товщі, але для «побутового» застосування – в квартирі, в будинку, на дачі – вони зазвичай не використовуються).

Особливості вибору пластикових вікон

Армування є дуже важливим елементом конструкції, тому що надає профілем і вікна в цілому жорсткість і стійкість до деформацій. Армування може бути тонким або товстим, замкнутим або не замкнута. У деяких профілях армування взагалі відсутній (такі профілі купувати не треба). Найкраще вибирати вікна за даним посиланням https://www.novikon.com.ua/okna-rehau-synego/ із замкнутим металевим армуванням.

Крім товщини і «камерності» профілю важливо звернути увагу на наявність, форму і товщину армуючого елемента всередині цього профілю, а також на якість і вид ущільнювача.

Має значення також якість ущільнювача. Ущільнювальні контури на профілі можуть бути знімними або незнімними (вклеєними). Краще зупиняти свій вибір на профілях зі знімними ущільнювачами з каучуку або синтетичного каучуку, тому що вони стійкі до перепадів температури і зберігають свою еластичність протягом багатьох років (звичайно, при належному догляді).