Артур Мхітарян: завжди орієнтуюсь на майбутнє

Український підприємець вірменського походження Артур Мхітарян сьогодні відомий в усьому світі. Його інноваційні проєкти захоплюють, його статки зростають, а люди, яких він бере до себе в команду підхоплюють його ідеологію і допомагають реалізовувати всі його задуми. Однією з останніх робіт компанії Taryan Group, які він і заснував, стало будівництво ЖК Taryan Towers і саме цей проєкт приніс всій команді і керівнику гучну світову перемогу в конкурсі International Property Awards.

Артур Мхітарян про свою дорогу до успіху

Освіту майбутній підприємець отримав в Київському національному університеті будівництва та архітектури, після захисту диплому молодий спеціаліст працював в Корпорації «Познякижилбуд». Цій роботі він віддав більше 10 років, отримав необхідний досвід та піднявся кар’єрними сходами від менеджера з реклами до керівника бізнеса, а після цього заснував власну компанію, яку успішно вивів на світовий рівень.

Сьогодні в Taryan Group входить компанія «Познякижилбуд», успішно реалізується концепція першого лайфстайл-курорту TSARSKY. Важко уявити, як одна людина може керувати всіма напрямками робити, тримати все під контролем. На питання, де ж Артур Мхітарян бере сили та черпає натхнення, він говорить, що велика частина успіху — це команда. Йому вдалося зібрати поруч із собою справжніх професіоналів, котрих треба сфокусувати в заданому напрямку. Керівнику тоді достатньо лише тримати зв’язок між всіма напрямками, залишається й час для себе, що також дуже важливо.

Якими проєктами захоплений підприємець

Артут Мхітарян говорить, що зараз більша частина уваги дістається ЖК Taryan Towers — проєкт інноваційний, гучний. Вежі зводяться з кращого матеріалу, а їх інфраструктура продумана до останньої деталі, щоб мешканці розуміли, що живуть в кращому місці на планеті. Всі дахи будуть експлуатуватися, зі скляного мосту можна буде милуватися краєвидами Києва. Вся концепція проєкту — це створення того способу життя, якого ще не було. Мешканці зможуть вранці дивитися в свої панорамні вікна, спускатися на ліфті до басейну і поплавати, а потім насолоджуватися своєю кавою. Всі жителі столиці та гості міста зможуть насолоджуватися красою, що створив архітектор Джон Доуз.

Більш за все я люблю місця, в яких ще не був

Артур Мхітарян досяг значних висот в своєму професійному розвитку, та й досі він залишається захопленою людиною. Він з радістю говорить про свої хобі, які можуть змінюватися щодня. В його житті є місце спорту, подорожам, відпочинку в планетарії. Він зізнається, що дуже любить вивчати все про минуле і майбутнє. Він захоплюється:

  • історією

  • археологією,

  • космосом і зірками.

Зараз бізнесмен має змогу втілювати всі свої мрії в життя, він прагне жити якісно і таку ж концепцію передає своїм проєктам. Там кожна дрібниця створена так, щоб людина відчувала максимальний комфорт. Артур Мхітарян говорить, що залишилося не так багато місць, де він ще не був, але він відстроковує ці візити, аби потім сповна насолодитися емоціями та відчуттями.

Такі поїздки дають новий досвід, знайомлять з інноваціями, котрі потім команда професіоналів втілює в своїй роботі. Артур Мхітарян — людина нового часу, формату та прагнень, це є в кожному його слові, русі і рішенні. За такими людьми майбутнє, котрого варта кожна людина.