Якісна затемнююча сітка будь-якої щільності від виробника

Щільна затіняюча сітка давно не є новинкою для європейців. На українському ринку цей матеріал з’явився відносно недавно, що не завадило йому швидко завоювати популярність і довіру в колі споживача. До складу сітки входить міцний і надійний поліетилен, поліпропіленові нитки, тому полотно не тільки прекрасно справляється з поставленими завданнями, а й екологічно безпечне.

Завдяки різноманіттю варіантів по відсотку затемнення, щільності сітки, кожен покупець легко підбере для себе матеріал відповідно до зазначених вимог.

Сфери застосування затіняючої сітки

Сфера застосування затіняючої сітки, придбати яку ви можете на сайті https://www.sad-ogorod.in.ua/zatenjajuschaja-setka, практично не має меж. Але найчастіше матеріал купують аграрії, щоб захистити рослини від негативної дії надмірного ультрафіолету. Навіть невеликого відсотка затемнення може бути досить, щоб культурні рослини відчували себе комфортно і швидко розвивалися, давали високий урожай.

Іншими сферами застосування затеняющей сітки можуть стати:

  1. Облаштування альтанок;
  2. Створення тіні на дачних ділянках;
  3. Монтаж тенту над автомобілем;
  4. Облаштування будівельних майданчиків;
  5. Установка тимчасових огорож.

Часто затінюючу сітку із середнім – 50%, відсотком затемнення купують для облаштування вольєрів домашньої птиці. Популярність матеріалу багато в чому обумовлена простотою його монтажу та ряд інших позитивних характеристик.

Переваги використання якісної затіняючої сітки

Незважаючи на безліч інших способів створення відсутньої тіні на ділянці, більшість власників приватних будинків і аграріїв воліють купити саме затінюючу сітку.

Перевагами цього матеріалу стали:

  • Доступна ціна.
  • Зручна форма випуску в пакетах і рулонах.
  • Різний відсоток затемнення – від 15 до 95%.
  • Екологічна безпека за рахунок відсутності токсичних речовин в складі.
  • Невелика вага і компактність, що істотно спрощує і здешевлює монтаж.

У складі затемнюючої сітки є також поліпропілен. Завдяки цьому сітка, як і агроволокно, прекрасно справляється з перепадом температур і підвищеною вологістю, не схильна до гниття і розкладів. Використовувати затінюючу сітку можна круглий рік, демонтуючи її на зиму, щоб знизити трудовитрати.