На сьогоднішній день, досить важко уявити сучасний інтер’єр квартири, в якій відсутній диван. Його встановлюють у вітальнях, спальнях, дитячих з метою відпочинку або сну. У сучасному світі асортимент цієї багатофункціональної меблів настільки великий, що представлений величезною кількістю моделей різних видів. Дивани розрізняються за механізмом складання, матеріалу оббивки, конструкцією, призначенням і т. д.

Але, яким би улюбленим і зручним не був диван, рано чи пізно термін його служби закінчується. Тоді постає питання про покупку нового, який по максимуму задовольнить ваші вимоги.

Як зрозуміти який диван краще? Важливо вибрати таку модель на сайті https://delavega.ua/, яка ідеально впишеться в інтер’єр і стане комфортним місцем для денного відпочинку або сну, не стане вибиватися із загального інтер’єру і постійно заважати проходу.

У нашій статті ми розглянемо поради щодо вибору конфігурації диванів, а також конкретні моделі, користувачі яких вже залишили про них позитивні відгуки. Тим самим ми зможемо допомогти вам у виборі цього невід’ємного предмета будь-якого житла і з’ясувати який диван краще.

Що враховувати при виборі дивана?

Щоб придбати диван, який відповідав би всім вимогам, необхідно зрозуміти, яким же буде його основне призначення. Будь це диван замість ліжка для сну, або ж просто місце для відпочинку у вітальні. Далі потрібно визначитися з якістю дивана, вибрати вид каркас, наповнювача і матеріал оббивки. Колір і форму дивана необхідно підбирати під дизайн і особливості інтер’єру приміщення. При виборі відтінку варто спиратися на колір стін в кімнаті.

Диван повинен ідеально поєднуватися з іншими предметами інтер’єру і не вибиватися із загальної маси. Всі елементи обстановки і декору повинні бути взаємопов’язані. У класичний стиль інтер’єру прекрасно впишуться дивани з каркасом з дерева. Оббивку бажано підібрати універсального класичного відтінку, яка впишеться в будь-який інтер’єр. Для більш сучасних інтер’єрів підійдуть меблі в стилі хай-тек. Але тут важливо продумати дизайн кімнати до дрібниць, щоб диван виглядав досить доречно.

 

Модульний диван складається з декількох блоків (модулів), які складаються в єдину конструкцію. Такі модулі можна використовувати і окремо. Іноді така система включає з себе спальне місце, але найчастіше такі моделі використовується для відпочинку і ідеально доповнюють інтер’єр. Модульний диван зі спальним місцем буде вдалим вибором для компактної квартири-студії.

Острівний диван – модель, зовнішній вигляд якої відрізняється благородством і особливим шиком. Вони можуть можуть бути круглими, напівкруглими, овальними і прямокутними. Встановлюються, як правило, у великих віталень в якості місця для відпочинку. Розташовувати острівний диван стоїть таким чином, щоб до нього можна було легко підібратися з будь-якого боку, тому вітальня повинна бути досить просторою.