Вхідні двері створюють найважливіше перше враження гостей про квартиру в цілому.

Чи будуть ваші друзі дивитися з «відкритим ротом» від подиву перед дверима, або це стане приводом для подальших жартів і підколів на вашу адресу. Тому, вибрати зовнішнє оформлення двері правильно – дуже важливо. Сьогодні існує величезний вибір, як матеріалів, так і стильових напрямків обробки дверей. Так само існує відмінний варіант без покупки нових дверей, це капітальний ремонт дверей, виконаний професіоналами, може виглядати нічим не гірше нових.

Бюджетними варіантами вважаються: порошкове напилення, ламінат, винилискожа. За допомогою ламінату можна створювати різні фактури, матеріал невибагливий в експлуатації. Якщо вам потрібно утеплити двері, то використовуйте винилискожу. Порошкове напилення – має велику кількість кольорів і видів покриттів. Звичайно ж, цими матеріалами нікого не здивувати, але якщо оформлення двері й інтер’єр квартири гармонійно виглядають, то враження може скластися позитивне.

З цінником дорожче йдуть: шпон і МДФ панелі. Якщо ви хочете зімітувати поверхню дорогої деревини – використовуйте шпон. МДФ панелі відмінно підійдуть для підвищення звуко- і теплоізоляції, крім того, за допомогою тиснення на поверхні МДФ можна зобразити будь-який рельєфний малюнок. Це виглядає дуже презентабельно і викличе у друзів заздрість.

Якщо у вас не найнадійніший замок варто розглянути варіант заміни замка на електронний замок з пультом для посилення безпеки вашої квартири. Сьогодні для цього не потрібно бути майстерним слюсарем, можна замовити виклик майстра.

Буває так що навіть у нових, щойно куплених дверей потрібно ремонтувати або міняти замок, і якщо вам не дали гарантію на покупку, міняти замок вам доведеться самостійно, за особистий рахунок.

Найдорожчий варіант – масив дерева з різьбленням. Такий варіант зморитися солідно дорого і відразу викликає повагу до його власника. Так само, прикрасити двері зможуть додаткові скляні вставки, вітражі, ковані ажурні елементи або підвісні вазони збоку.