Автомобіль – це така річ, яка вимагає регулярного поновлення запчастин і покупки аксесуарів. І перед автовласником постає питання, де купити: на авторинку, в спеціалізованому магазині, замовити через інтернет-магазин або поміняти деталі в сервісі. Так де краще купувати деталі до автомобіля? Розберемося. Якщо авто на гарантії – найкраще буде замовляти деталі і ремонтувати його на автосервісі. Якщо покупка не впливає на властивості автомобіля (елементи тюнінгу, додаткові аксесуари та ін.), Можна придбати їх, наприклад, в інтернет-магазині або на ринку.

Перш ніж робити покупку, вивчіть ринок, репутацію продавця, а потім вирішуйте, де краще купити необхідну деталь.

Ринок. Місце, де можна придбати запчастини та інші автомобільні аксесуари по максимально демократичною ціною. На авторинку можна знайти все. Нове або б / у. І це незаперечний плюс ринку. Мінусом є те, що небезпека наштовхнутися на неякісний товар максимальна.

Спеціалізований автомагазин. Магазини торгують в основному якісним товаром від зарекомендували себе виробників. Автомобільні приналежності і запчастини в магазинах дорожче, ніж на ринку, але і якістю вище. Мінусом є завищена ціна. Ще одним недоліком є ​​ризик нарватися на неякісний товар. Однак при наявності товарного чека його можна обміняти або компенсувати його вартість.

Інтернет магазин. Цей вид торгівлі набирає популярність з кожним роком. Переваги незаперечні: величезний вибір нових або б / у запчастин і аксесуарів, економія часу, можливість вибрати необхідну річ і купить тормозной цилиндр, не встаючи з дивана, простота замовлення та оплати. Ризик становить лише кількість шахраїв в мережі. Тому в першу чергу варто перевірити репутацію магазину і пошукати відгуки про нього. Звичайно, є ризик отримати не те, що замовляли або не одержати товар зовсім.

Автосервіс. Основний плюс – найвища надійність. І деталь, підібрана в автосервісі, 100% підійде до автомобіля. Як правило, можна замовити ремонт з покупкою деталі, заощадивши час і кошти, отримавши бонуси і подарунки. Більшість автоледи схиляється саме до цього варіанту при ремонті автомобіля. І, звичайно ж, немає гарантії, що деталь буде якісною. Плюс в тому, що ймовірність менше, ніж при купівлі запчастин окремо.