Щоб в домі було комфортно і затишно, знадобляться спеціальні конструкції. Важливу роль відіграють двері, які встановлюють між кімнатами. Якщо мова йде про цегляні перегородки, важливо передбачити деякі моменти. Які дії необхідні надалі?

Технологія монтажу виробів

Змінюється товщина підкладок, щоб рама знизу стояла за рівнем. Варто користуватися спеціальним інструментом. Коли рама буде виставлена ​​в горизонтальному положенні, вибирається вертикальний напрямок. Стійки не повинні відхилятися, тому застосовуйте будівельний схил.

Коли коробка буде виставлена, її потрібно розклинити клинами. Деталі вирізують з деревини або купують готові елементи з пластику в магазині. Їх встановлюють неподалік від місць кріплення, але вони не повинні бути перекритими.

Після монтажу клинів знову перевіряється їх правильне положення. Всі відхилення відразу ж усуваються.

Встановлюється коробка обраної міжкімнатних дверей в отвір. У процесі виконання робіт дотримуються встановлені технології і правила. Довірити вирішення питання стоїть кваліфікованим фахівцям, які впораються з ним оперативно і якісно.

Особливості кріплення через наскрізний отвір

Даний метод застосовується на практиці частіше за все. Монтаж починається з фіксації кріпильних елементів з того боку, де розташовані петлі. Важливо не зрушити коробку під час свердління. Починають виконання робіт з верхньої частини.

Анкер встановлюється, домагається з використанням молотка. Коли деталь буде загнана, її підтягують викруткою. Перевірте положення коробки за допомогою рівня, адже перекосів бути не повинно.

Монтажні зазори заповнюються піною. Це необхідно для того, щоб полотно двері прослужило максимально довго. Крім цього, використання піни дозволить виключити такі негативні чинники, як протяги та інші моменти.

Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, довірте виконання завдань кваліфікованим фахівцям. Вони впораються з ними оперативно і якісно, ​​дозволивши вам позбавитися від різних складнощів і проблем.

Вибирайте міжкімнатні двері від популярних і відомих виробників. Вони гарантують довговічність і надійність продукції, тому вкладення грошей в таку покупку окупиться згодом. Такі конструкції не доведеться часто ремонтувати й оновлювати, так що ви залишитеся задоволені придбанням.