В силу різних причин, найпоширенішими з яких є зміна власника і припинення фінансування, багато будівлі і споруди залишаються незавершеними. Такі об’єкти отримують назву “недобуд”, і для відновлення на майданчику будівельних робіт необхідна якісна професійна експертиза.
Щоб продовжити будівництво законсервованого або просто залишеного в незавершеному стані будівлі, необхідно зібрати докладну інформацію про його стан на поточний момент.

Найбільш затребувана послуга комплексного аудиту недобудови при зміні власників, оскільки перед придбанням подібної будови майбутній власник повинен в точності знати все характеристики об’єкта. Такий же аудит здесь проводиться в тих випадках, коли недобудована будівля є предметом застави або нерухомим майном, реалізованим при банкрутстві.

Роботи, що входять до обстеження об’єктів незавершеного будівництва

Після перерви в будівельних роботах – незалежно від тривалості цього періоду – потрібно отримати і систематизувати весь масив даних про стан наявних конструкцій. Це завдання включає в себе обстеження зведеної споруди, перевірку його інженерних мереж і складання висновку про загальний обсяг вже виконаних будівельно-монтажних робіт. У підсумковий висновок також вносяться результати обмірів, що підтверджують відповідність об’єкта проекту та будівельним нормам, і правилам. Крім того, професійна експертиза дає оцінку якості виконаних будівельних робіт.

Відповідно до чинного законодавства України проведення будівельної експертизи можливо в недержавних експертних організаціях і лабораторіях. Компанія фахівців надає послуги комплексного аудиту недобудованих будівель за оптимальною ціною.

Ми швидко і якісно здійснимо всі необхідні дії і представимо обгрунтоване експертний висновок. За бажанням замовника наші фахівці також готові розробити заходи щодо усунення виявлених на об’єкті незавершеного будівництва дефектів.

Які види робіт входять в обстеження недобудованого об’єкта

Алгоритм дій, необхідних для відновлення будівництва незавершеного будівлі або його купівлі / продажу, виглядає наступним чином:

  1. Отримання всієї можливої ​​документації. У цей список входять проектні, технічні та виконавчі документи на будь-яких носіях.
  2. Проведення обмірних робіт для подальшого порівняння їх результатів з наявною проектною документацією.
  3. Одночасне з обмірами проведення докладного технічного обстеження всіх будівельних конструкцій споруди.
  4. Порівняння даних, отриманих при обмірних роботах, з даними, зазначеними в документах.
  5. Складання підсумкового висновку, в якому буде наведено список необхідних для завершення будівництва проектних і будівельних робіт.

Маючи на руках таке експертний висновок, власник недобудови може без побоювань звертатися до проектувальників для завершення будівництва об’єкта, або виставляти його на продаж.