Якісними і рекомендованими до застосування можна вважати матеріали для гідроізоляції, що володіють такими характеристиками, як:

 1. високий рівень гідрофобності;
 2. механічна міцність;
 3. еластичність;
 4. універсальність застосування;
 5. паростойкость;
 6. стійкість до впливу ультрафіолету, температурних перепадів та інших факторів впливу навколишнього середовища.

При цьому конкретні вимоги, які необхідно пред’являти до матеріалу, залежать від сфери його застосування. Наприклад, для внутрішньої гідроізоляції в опалювальному приміщенні не має великого значення параметр морозостійкості, як і стійкість до впливу прямих сонячних променів. Купить гидроизоляционные материалы ви можете за посиланням.

ПРИНЦИПИ КЛАСИФІКАЦІЇ

У нас доступні всі основні види гідроізоляційних матеріалів, які можна розділити на ряд категорій за такими критеріями:

 • місце використання – для внутрішньої або зовнішньої гідроізоляції;
 • особливості застосування – для первинної або вторинної обробки;
 • призначення – для безнапірної, Протівонапорная, Протикапілярну, поверхневої або ущільнюючої ізоляції;
 • технологія нанесення – матеріали, що наносяться методом напилення, ін’єкцій, обмазки, обклеювання, фарбування, механічного монтажу;
 • тип основи – бітумно-полімерна, мінеральна, бітумна та полімерна гідроізоляція.

На що звернути увагу при виборі?

З огляду на різноманіття доступних зараз типів гідроізоляційних матеріалів, кожен з яких відрізняється унікальними перевагами, недоліками і характеристиками, для вибору оптимального в кожному конкретному випадку матеріалу необхідно аналізувати такі параметри, як:

 1. максимально допустимий рівень вологості в приміщенні;
 2. передбачуваний рівень гідростатичного напору;
 3. тип і інтенсивність впливу агресивних середовищ (механічних, хімічних і температурних);
 4. вартість.

Фундамент є найнижчою частиною будівлі, втопленою в землю. Грунтові води, вологість грунтів, літні дощі і зимові снігопади, без сумнівів, є руйнівним впливають на фундамент і будова. Застояні в осінню пору грунтові води при настанні холодів перетворюються в лід, який, розширюючись, згубно впливає на фундамент. Саме тому так важливо забезпечити гідну гідроізоляцію, тим більше, зробити це на сьогоднішній день просто і недорого.

У зв’язку з актуальністю цього питання процес створення і випуску все більш сучасних і універсальних гідроізоляційних матеріалів відбувається щодня. Саме тому часто досить складно визначитися з вибором, знайти правильне співвідношення ціна-якість, а головне, “допомогти”, а не “нашкодити” свого будинку.

Важливо відзначити той факт, що вибір гідроізоляційного матеріалу для будівництва визначається відповідно до кліматичних умов:

 1. вологістю повітря,
 2. ймовірністю випадання опадів,
 3. підйомом рівня грунтових вод і т. д.

Чим вище ці показники, тим потужніший гідроізоляційний матеріал необхідно застосовувати. При цьому варто забути про улюблені дідівських методах “прокласти шматочок руберойду” або обмазати гарячим бітумом зовнішні стіни фундаменту. Адже використання цих методів було актуально кілька десятків років тому і здебільшого від безвиході. Саме тому “зміцнювали, як могли”.

Незалежно від того, яка саме гідроізоляція вам потрібна, ви зможете підібрати і купити матеріали для неї на нашому сайті.